• Vievio gimnazija

Kalendorius

2021 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ŽEMĖLAPIS

MOKYTOJAI IR KLASIŲ AUKLĖTOJAI

MOKYTOJAI IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI

  1. Aistė Apyvalienė, socialinė pedagogė metodininkė.
  2. Tereza Artamonova, geografijos ir ekonomikos mokytoja metodininkė.
  3. Lina Balaišienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja.
  4. Irena Baliūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
  5. Asta Barauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
  6. Rita Bimbirienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
  7. Renata Laima Blaškevičiūtė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja.
  8. Dalia Charūnaitė, matematikos ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja.
  9. Dalia Davidavičienė, muzikos mokytoja metodininkė.
  10. Violeta Debesienė, dailės mokytoja metodininkė.
  11. Stanislava Dobilaitienė, specialioji pedagogė metodininkė.
  12. Antanina Dragva, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja, mokytojo padėjėja.
  13. Onutė Fylerytė, fizikos mokytoja.
  14. Petras Franceson, fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas.
  15. Miroslavas Franckevičius, matematikos vyresnysis mokytojas.
  16. Virgina Galiauskienė, choreografijos mokytoja.
  17. Violeta Grincevičienė, chemijos, biologijos ir žmogaus saugos vyresnioji mokytoja.
  18. Giedrius Išora, informacinių technologijų mokytojas.
  19. Vida Jodkė, geografijos ir gamtos vyresnioji mokytoja.
  20. Rimantas Jončys, fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas.
  21. Daiva Jonikienė, matematikos vyresnioji mokytoja.
  22. Paulius Juodis, anglų kalbos mokytojas.
  23. Valda Karmazienė, matematikos mokytoja metodininkė.
  24. Žaneta Kazlauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja, mokytojo padėjėja.
  25. Audronė Lukšienė, dailės mokytoja metodininkė ir technologijų mokytoja.
  26. Aušra Malinauskaitė-Sidorkina, matematikos vyresnioji mokytoja ir tikybos mokytoja metodininkė.
  27. Dovilė Marcinkevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
  28. Justinas Mickūnas, biologijos vyresnysis mokytojas.
  29. Lilijana Mickūnienė, biologijos ir geografijos vyresnioji mokytoja.
  30. Diana Mikalajūnė, psichologė.
  31. Zita Narkeliūnaitė, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė.
  32. Alvyda Nekrasovienė, chemijos vyresnioji mokytoja.
  33. Rasa Peleckienė, istorijos mokytoja metodininkė.
  34. Dalia Raslanienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
  35. Irina Rastorgujeva, rusų kalbos vyresnioji mokytoja.
  36. Juozas Rūkštys, istorijos mokytojas.
  37. Elina Šablinskaja, anglų kalbos vyresnioji mokytoja.
  38. Rytis Šakys, technologijų vyresnysis mokytojas.
  39. Vilija Špiliauskaitė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja.
  40. Danguolė Šumskienė, technologijų vyresnioji mokytoja, etikos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja metodininkė.
  41. Povilas Tenikis, matematikos mokytojas metodininkas.
  42. Marija Toropceva, anglų kalbos mokytoja.
  43. Gintaras Vaidogas, anglų kalbos vyresnysis mokytojas.
  44. Vaida Veršylaitė, technologijų vyresnioji mokytoja.

KLASIŲ AUKLĖTOJAI 2021–2022 M. M.

5A – Vilija Špiliauskaitė.

5B – Rasa Peleckienė.

5C – Dalia Charūnaitė.

6A – Asta Barauskienė.

6B – Dalia Raslanienė.

6C – Lilijana Mickūnienė.

7A – Lina Balaišienė.

7B – Irena Baliūnienė.

7C – Vaida Veršylaitė.

7D – Aistė Apyvalienė.

8A – Vida Jodkė.

8B – Violeta Grincevičienė.

8C – Daiva Jonikienė.

IA – Elina Šablinskaja.

IB – Rita Bimbirienė.

IC – Žaneta Kazlauskienė.

IIA – Zita Narkeliūnaitė.

IIB – Aušra Malinauskaitė-Sidorkina.

IIIA – Justinas Mickūnas.

IIIB – Povilas Tenikis.

IVA – Violeta Debesienė.

IVB – Dovilė Marcinkevičienė.

VIEVIO GIMNAZIJOS ABROMIŠKIŲ SANATORIJOS SKYRIUS

Mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai:

  1. Marija Vaičiūnienė, Skyriaus vedėja ir anglų kalbos mokytoja metodininkė.
  2. Daiva Balčėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė.
  3. Emilija Bujienė, istorijos ir geografijos vyresnioji mokytoja.
  4. Olga Chvorostova, etikos mokytoja metodininkė.
  5. Rita Ižganaitytė Paliokienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja.
  6. Ieva Kriaučiūnaitė, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytoja.
  7. Vitalija Kubilienė, fizikos ir chemijos mokytoja metodininkė.
  8. Bronislava Kurmilavičienė, matematikos vyresnioji mokytoja.
  9. Jelena Lapina, fizikos ir matematikos mokytoja, mokytojo padėjėja.
  10. Roma Narvydienė, gamtos ir biologijos mokytoja, mokytojo padėjėja.
  11. Irina Rastorgujeva, rusų kalbos vyresnioji mokytoja.
  12. Ramūnas Saliuta, informacinių technologijų mokytojas.

Klasės auklėtojai 2020–2021 m. m.

  1. Priešmokyklinė grupė, 1–4 jungtinė klasė – Ieva Kriaučiūnaitė.
  2. 5/6 jungtinė klasė, 7/8 jungtinė klasė – Roma Narvydienė.
  3. 9/10 jungtinė klasė, 11/12 jungtinė klasė – Jelena Lapina.