• Vievio gimnazija

Kalendorius

2017 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

ŽEMĖLAPIS

Mokytojai ir klasių auklėtojai

Pedagogo vardas, pavardė

Dėstomas dalykas

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Elvyra Apanavičienė

Fizika

Aukštasis, VVPI 1973

Mokytoja metodininkė

Aistė Apyvalienė  

Socialinė pedagogika Aukštasis, Vilniaus kolegija,2009 VPU, 2011 Vyresnioji socialinė pedagogė

Tereza Artamonova

Geografija, ekonomika

Aukštasis, VPU, 2003

Mokytoja

metodininkė

Lina Balaišienė

Rusų kalba

Aukštasis, VPU 1994

Vyresnioji mokytoja

Irena Baliūnienė

Lietuvių kalba

Aukštasis, VU 1992

Mokytoja metodininkė

Diana Mikalajūnė Psichologija Aukštasis, VPU 2007, VDU 2010 Ketvirtosios kvalifikacinės kategorijos psichologė.

Asta Barauskienė

Lietuvių kalba

Aukštasis, VPI 1992

Mokytoja metodininkė

Rita Bimbirienė

Lietuvių kalba

Aukštasis, VVPI 1989

Mokytoja metodininkė

Renata Blaškevičiūtė

Anglų kalba

Aukštasis, VVPI 1986, VPU 2011

Vyresnioji mokytoja

Dalia Charūnaitė

Matematika, IT

Aukštasis, VPU 1998

Vyresnioji mokytoja

Renė Damaškienė

Biologija

Aukštasis, VVU 1977

Mokytoja metodininkė

Dalia Davidavičienė

Muzika

Aukštasis, Vilniaus konservatorija 1985

Mokytoja metodininkė

Violeta Debesienė

Dailė

Aukštasis, Kauno taikomosios dailės mokykla 1993 Vilniaus dailės akademija 2002

Mokytoja metodininkė

Stanislava Dobilaitienė

Specialioji pedagogė

Aukštasis, ŠPI 1983

Metodininkė

Gintaras Dobilaitis

Geografija

Aukštasis, VVU 1985

Vyresnysis mokytojas,III vadybinė kategorija

Antanina Dragva

Lietuvių kalba

Aukštasis, VVU 1977

Vyresnioji mokytoja

Virgina Galiauskienė

Choreografija

Aukštesnysis, Vilniaus kultūros mokykla 1988, Vilniaus kolegija 2005

Atestuota mokytoja

Violeta Grincevičienė

Chemija, biologija, žmogaus sauga

Aukštasis, VU 1987

Atestuota biologijos ir vyresnioji chemijos mokytoja

Petras Franceson

Kūno kultūra

Aukštasis, KKI 1978

Vyresnysis mokytojas

Miroslavas Franckevičius

Matematika

Aukštasis, VU 1985

Vyresnysis mokytojas

Vida Jodkė

Geografija

Aukštasis, VPU 1997, VPU 1999

Vyresnioji mokytoja

Rimantas Jončys

Kūno kultūra

Aukštasis, KKI 1981

Vyresnysis mokytojas

Daiva Jonikienė

Matematika

Aukštasis, VPU 1990 ŠU 2003

Vyresnioji mokytoja

Valda Karmazienė

Matematika

Aukštasis, VU 1980

Mokytoja metodininkė,III vadybinė kategorija

Asta Karpičienė Neformalaus ugdymo pedagogė Aukštasis, Lietuvos muzikos akademija. Vyresnioji mokytoja

Jolanta Karsakaitė

Lietuvių kalba

Aukštasis, VPU 1992

Vyresnioji mokytoja, III vadybinė kategorija

Žaneta Kazlauskienė Lietuvių kalba, mokytojo padėjėja Aukštasis, VPU 2002 Atestuota mokytoja

Renata Kisnierienė

Lietuvių kalba

Aukštasis, ŠU 2004

Vyresnioji mokytoja

Romutė Lapinskienė

Istorija

Aukštasis, VU 1987

Mokytoja metodininkė

Nina Lapšina Anglų kalba Aukštasis, Jelabužas 1979 Vyresnioji mokytoja

Laima Levickienė

Lietuvių kalba, mokytojo padėjėja

Aukštasis, VVPI 1978

Vyresnioji mokytoja

Audronė Lukšienė

Dailė

Aukštasis, ŠPI 1980

Mokytoja metodininkė

Aušra Malinauskaitė–Sidorkina

Matematika, tikyba

Aukštasis, VPU 1996, Kauno katalikų teologijos aukštesnioji katechetų mokykla 1996

Vyresnioji mokytoja (matematika), mokytoja metodininkė (tikyba)

Elena Marčenko

Rusų kalba

Aukštasis, VPU 1979, PPRC,VU 2008

Vyresnioji mokytoja

Dovilė Marcinkevičienė

Lietuvių kalba, mokytojo padėjėja

Aukštasis, VPU 2005

Vyresnioji mokytoja

Justinas Mickūnas

Biologija

Aukštasis, VPU 1993

Vyresnysis mokytojas

Lilijana Mickūnienė

Biologija, geografija Aukštasis, VVPI 1987, VPU 2006 Vyresnioji biologijos ir geografijos mokytoja

Zita Narkeliūnaitė

Kūno kultūra

Aukštasis, VVPI 1981

Mokytoja metodininkė

Alvyda Nekrasovienė

Chemija

Aukštasis, VVPI 1981

Vyresnioji mokytoja

Rasa Peleckienė

Istorija

Aukštasis, VPU 1994

Mokytoja metodininkė

Juozas Purvys

Kūno kultūra

Aukštasis, KKI 1981

Vyresnysis mokytojas

Dalia Raslanienė

Lietuvių kalba

Aukštasis, VPU 1995

Mokytoja metodininkė

Vita Strasevičienė Informacinės technologijos Aukštasis, VU 2001 VPU 2005 Atestuota mokytoja

Rytis Šakys

Technologijos, braižyba

Aukštasis,  VPU 2002

Vyresnysis mokytojas

Danguolė Šumskienė

Etika, technologijos

Aukštasis, VPU 2007

Metodininkė (etika), atestuota technologijų mokytoja. III vadybinė kategorija

Povilas Tenikis

Matematika

Aukštasis, LŽŪA 1991 ŠU 2003

Mokytojas metodininkas

Milda Urbonienė Anglų kalba Aukštasis, VISI 1983 VPU 2001 Vyresnioji mokytoja
Gintaras Vaidogas Anglų kalba Aukštasis, VU 2003 Vyresnysis mokytojas

Lidija Volynec

Rusų kalba

Aukštasis, VVPI 1973

Vyresnioji mokytoja

Vaida Veršylaitė Technologijos Aukštasis, VPU 2006 Atestuota mokytoja

5A – Elina Šablinskaja.

5B – Rita Bimbirienė.

5C – Žaneta Kazlauskienė.

6A – Renata Kisnierienė.

6B – Aušra Malinauskaitė-Sidorkina.

7A – Romutė Lapinskienė.

7B – Rasa Peleckienė.

7C – Justinas Mickūnas.

8A – Lilijana Mickūnienė.

8B – Violeta Debesienė.

8C – Dovilė Marcinkevičienė.

1A – Antanina Dragva.

1B – Laima Levickienė.

1C – Dalia Charūnaitė.

2A – Asta Barauskienė.

2B – Dalia Raslanienė.

2C – Lina Balaišienė.

3A – Irena Baliūnienė.

3B – Povilas Tenikis.

4A – Violeta Grincevičienė.

4B – Daiva Jonikienė.