• Vievio gimnazija

Kalendorius

2021 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ŽEMĖLAPIS

MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Rugsėjo 1-oji aplanko bene visus namus, sujungia kartas, sujaudina širdis ir sušildo prisiminimais. Ir šiemet Mokslo ir žinių dieną mūsų gimnazijos kieme susirinko mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai. Gimnazija laukė visų: ir tų, kurie su jauduliu pirmą kartą peržengė jos slenkstį, ir tų, kurie grįžo tęsti pradėtos mokslo ir žinių kelionės. Šypsenos, jaunatviškas šurmulys priminė, kad atostogos jau baigėsi ir gimnazijos bendruomenė pradeda gyventi kasdienio darbo ritmu.

Šventinis renginys prasidėjo skambiu jo vedėjų Ievos Sužiedelytės ir Lėjos Apanavičiūtės pasisveikinimu: ,,Labas rytas!” Prie didelio būrio susirinkusiųjų pakviesti prisijungė abiturientai ir jų auklėtojos Violeta Debesienė ir Dovilė Marcinkevičienė. Geriausi abiturientai Meda Jovaišaitė, Liepa Markevičiūtė, Nedas Svetlikauskas, Nikodemas Girčys, Ieva Barauskaitė, Kotryna Dubakaitė, Jokūbas Bricas ir Titas Labanov į aikštę  įnešė Valstybinę Lietuvos Respublikos ir  Vievio gimnazijos vėliavas. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius G. Dobilaitis. Su mokslo metų pradžia visus sveikino  Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas,  Vievio klebonas Alfonsas Kelmelis. Buvo apdovanoti konkurso ,,Metų mokinys“ nugalėtojai. Šįmet padėkos ir dovanos įteiktos šiems geriausiems mokiniams: Titui Jankūnui, Gordijui Gervei, Laurynui Magazejev, Ievai Jodkaitei, Elvinui Sukackui, Rokui Grigoravičiui, Nedui Svetlikauskui; Metų dvyliktokė Liveta Kazlauskaitė buvo apdovanota Brandos atestatų įteikimo šventėje. Sveikinimus lydėjo šeštokės Vaivos Apanavičiūtės atliekama daina ,,Pažiūrėk į mane, mama”, gimnazijos merginų šokių kolektyvo šokami ,,Tango“ ir ,,Salsa“. Gražių žodžių mokytojams negailėjo abiturientai. Šventės vedėjos linkėjo, kad šis rugsėjis sėtų žinių troškimą, ramybę, pastovumą ir tikėjimą, jog mokslo metus baigsime gimnazijoje, o ne prie kompiuterio ekranų. Šventei pasibaigus, mokiniai skubėjo į į pirmąją šių mokslo metų pamoką, kurią vedė klasių auklėtojai.

2021/2022 mokslo metai prasidėjo. Mokinių laukia šaunus mokytojų kolektyvas, pasipildęs dviem naujais nariais: istorijos mokys mokytojas Juozas Rūškys, o anglų kalbos – mokytojas Paulius Juodis.

Tikimės, kad gimnazijos bendruomenės laukia darbingi, kūrybingi ir sėkmingi mokslo metai.           Jaunieji žurnalistai