• Vievio gimnazija

Kalendorius

2021 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ŽEMĖLAPIS

Piešinių konkursas „Tu tiek mums davei milžinų“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Vilkauskas ir Trakų istorijos muziejus organizavo piešinių konkursą, skirtą paminėti Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją. Konkurso tikslas – suteikti moksleiviams galimybę meninėmis priemonėmis atskleisti pasirinktą temą. Konkursui pateikti darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse.

Šiam konkursui buvo pateikta 10 įdomiausių mūsų gimnazijos mokinių darbų, atliktų įvairiomis priemonėmis: guašu, akvarele, aliejumi, spalvotais pieštukais.  Piešiniuose – mūsų tautos tradicijos, kultūros paveldo objektai, gamta.

Birželio 5 d. Trakų Salos pilyje (Didžiojoje menėje) vyko konkurso nugalėtojų ir dalyvių bei jų mokytojų apdovanojimo šventė. 9-12 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo Mingailė Čirvinskaitė (IA kl.). Jai įteiktas laureato diplomas ir specialieji prizai (šeimos bilietas apsilankyti Trakų istorijos muziejuje, vaišės šeimai vienoje iš Trakų kavinių, saldumynų). II vieta atiteko Livetai Tamaševičiūtei (IIIB kl.). Mokinė apdovanota laureato diplomu bei specialiaisiais prizais (šeimos bilietas apsilankyti Trakų istorijos muziejuje, saldūs prizai). Penktokai Ignė Grybauskaitė, Milda Paškevičiūtė, Nojus Kisielius, Paulina Sabonytė, Matas Markevičius, Evita Vaitkevičiūtė ir šeštokai Dovydas Paškevičius ir Ieva Urbaitytė gavo Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Vilkausko padėkas bei dovanėles. Šventės dalyviams koncertavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis "Gloria animus".

Džiaugiamės mokytojos V. Debesienės mokinių pasiekimais.

 

Jaunieji žurnalistai