• Vievio gimnazija

Kalendorius

2021 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ŽEMĖLAPIS

SVEIKINAME

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės technologijų olimpiadoje:

7–8 kl.

Eveliną Giraitytę, 8C kl. – 2 vieta.

9–10 kl.

Deimantę Sakavičiūtę, IIA g. kl. – 1 vieta.

Mingailę Čirvinskaitę, IA g. kl. – 2 vieta.

Airintą Labinskaitę, IIC g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo technologijų mokytojos Audronė Lukšienė ir Vaida Veršylaitė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokines, sėkmingai pasirodžiusias savivaldybės dailės olimpiadoje:

8–10 kl.

Vakarė Bliujūtė, IA g. kl. – 1 vieta.

Ineta Veličkaitė, 8B kl. – 3 vieta.

11–12 kl.

Ieva Barauskaitė, IIIA g. kl. – 1 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo dailės mokytoja Violeta Debesienė.

Administracija

Sveikiname IIIA g. klasės mokinę Ievą Barauskaitę, užėmusią savivaldybės istorijos olimpiadoje 2 vietą, ir IVB g. klasės mokinę Livetą Kazlauskaitę – 3 vietą.

Olimpiadai pasiruošti padėjo istorijos mokytoja Rasa Peleckienė.

Administracija

Sveikiname mokinius, užėmusius prizines vietas savivaldybės fizikos olimpiadoje:

9 klasė

Tautvydą Taurą, IB g. kl. – 1 vieta.

Elviną Sukacką, IB g. kl. – 3 vieta.

10 klasė

Roką Grigoravičių, IIA g. kl. – 3 vieta.

11 klasė

Jokūbą Bricą, IIIA g. kl. – 2 vieta.

Nedą Svetlikauską, IIIB g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo mokytoja Onutė Fylerytė.

Administracija

Sveikiname 8B klasės mokinę Gabiją Šimkutę, tapusią tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso 2021 metų savivaldybės turo laureate.

Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja Rita Bimbirienė.

Administracija

Sveikiname mokinius, užėmusius prizines vietas savivaldybės lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiadoje:

9–10 klasė

Elviną Sukacką, IB g. kl. – 1 vieta.

Roką Grigoravičių, IIA g. kl. – 2 vieta.

Vilių Karsoką, IIB g. kl. – 3 vieta.

11–12 klasė

Ievą Barauskaitę, IIIA g. kl. – 2 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo mokytojos Irena Baliūnienė, Dovilė Marcinkevičienė ir Dalia Raslanienė.

Administracija

 

Sveikiname mokinius, užėmusius prizines vietas savivaldybės olimpiadose:

Chemijos

Elviną Sukacką, IB g. kl. – 1 vieta.

Gustę Tumasonytę, IA g. kl. – 3 vieta.

Vilių Karsoką, IIB g. kl. – 1 vieta.

Matą Paškevičių, IIA g. kl. – 2 vieta.

Nedą Svetlikauską, IIIB g. kl. – 1 vieta.

Titą Labanovą, IIIA g. kl. – 2 vieta.

Medą Jovaišaitę, IIIB g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo chemijos mokytoja Alvyda Nekrasovienė.

Biologijos

Elviną Sukacką, IB g. kl. – 3 vieta.

Roką Grigoravičių, IIA g. kl. – 1 vieta.

Liepą Markevičiūtę, IIIB g. kl. – 3 vieta.

Agnę Šestavickaitę, IVB g. kl. – 2 vieta.

Meilę Kamašinaitę, IVB g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo biologijos mokytojai Lilijana Mickūnienė ir Justinas Mickūnas.

Matematikos

Elviną Sukacką, IB g. kl. – 1 vieta.

Gustę Tumasonytę, IA g. kl. – 2 vieta.

Matą Brazauską, IA g. kl. – 3 vieta.

Roką Grigoravičių, IIA g. kl. – 1 vieta.

Vilių Karsoką, IIB g. kl. – 2 vieta.

Matą Paškevičių, IIA g. kl. – 3 vieta.

Nedą Svetlikauską, IIIB g. kl. – 1 vieta.

Nikodemą Girčį, IIIB g. kl. – 2 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo matematikos mokytojos Daiva Jonikienė, Valda Karmazienė ir Aušra Malinauskaitė-Sidorkina.

Administracija

 

Sveikiname IIB g. klasės mokinę Ievą Barauskaitę, užėmusią savivaldybės dailės olimpiadoje 1 vietą.

Olimpiadai pasiruošti padėjo dailės mokytoja Violeta Debesienė.

 

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės 9–12 klasių geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“:

9 klasė

Rokas Grigoravičius, IA g. kl. – 2 vieta

Vilius Karsokas, IB g. kl. – 3 vieta

10 klasė

Kotryna Dubakaitė, IIB g. kl. – 1 vieta

Nedas Svetlikauskas, IIC g. kl. – 2 vieta

Liveta Tamaševičiūtė, IIA g. kl. – 3 vieta

11 klasė

Meilė Kamašinaitė, IIIB g. kl. – 1 vieta

Mantas Sabonis, IIIB g. kl. – 3 vieta

12 klasė

Paulius Rūkšta, IVA g. kl. – 2 vieta

Audrius Sabaitis, IVA g. kl. – 2 vieta

Gabija Rėmytė, IVA g. kl. – 3 vieta

 

Olimpiadai pasiruošti padėjo geografijos mokytojos Vida Jodkė ir Tereza Artamonova.

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės 6–8 klasių geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“:

6 klasė

Liutauras Paškevičius, 6B kl. – 1 vieta

Antanas Arlauskas, 6A kl. – 3 vieta

7 klasė

Ieva Jodkaitė, 7C kl. – 2 vieta

8 klasė

Elvinas Sukackas, 8B kl. – 1 vieta

Gustė Tumasonytė, 8A kl. – 3 vieta

Olimpiadai pasiruošti padėjo geografijos mokytojos Vida Jodkė ir Lilijana Mickūnienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos IA g. klasės mokinį Boleslovą Dzikevič, užėmusį savivaldybės technologijų olimpiadoje 1 vietą, ir IC g. klasės mokinę Airintą Labinskaitę, užėmusią – 2 vietą.

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo technologijų mokytojai Rytis Šakys ir Audronė Lukšienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos IVB g. klasės mokinę Ingridą Kvetkovskytę, užėmusią savivaldybės istorijos olimpiadoje 1 vietą, ir IVA g. klasės mokinį Audrių Sabaitį, užėmusį – 2 vietą.

Olimpiadai pasiruošti padėjo istorijos mokytoja Rasa Peleckienė.

Administracija

 

Sveikiname gimnazijos IIC g. klasės mokinę Eveliną Vysockytę, užėmusią savivaldybės rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje 1 vietą, ir IIA g. klasės mokinę Livetą Tamaševičiūtę, užėmusią – 3 vietą.

Mokinėms olimpiadai pasiruošti padėjo rusų kalbos mokytojos Lina Balaišienė ir Irina Rastorgujeva.

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius 5–8 klasių savivaldybės matematikos olimpiadoje:

6 klasė

Dominykas Jankaitis, 6C kl. – 1 vieta.

Augustinas Apyvala, 6C kl. – 3 vieta.

7 klasė

Ieva Jodkaitė, 7C kl. – 1 vieta.

Danielius Cibulskas, 7C kl. – 3 vieta.

8 klasė

Tautvydas Tauras, 8B kl. – 2 vieta.

Elvinas Sukackas, 8B kl. – 3 vieta.

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo matematikos mokytojai Daiva Jonikienė, Aušra Malinauskaitė-Sidorkina ir Miroslavas Franckevičius.

Administracija

 

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės fizikos olimpiadoje:

IX klasė

Rokas Grigoravičius, I A g. kl. – 1 vieta

Vilius Karsokas, I B g. kl. – 2 vieta

Matas Paškevičius, I A g. kl. – 3 vieta

X klasė

Titas Labanov, II A g. kl. – 1 vieta

Nedas Svetlikauskas, II C g. kl. – 3 vieta

XII klasė

Audrius Sabaitis, IV A g. kl. – 3 vieta

Olimpiadai pasiruošti padėjo fizikos mokytoja Elvyra Apanavičienė.

Administracija

Sveikiname 8B klasės mokinę Ievą Sužiedėlytę, užėmusią 2 vietą savivaldybės 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse.

Mokinei konkursui pasiruošti padėjo vokiečių kalbos mokytoja Renata Blaškevičiūtė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokines, sėkmingai pasirodžiusias savivaldybės mokinių meninio skaitymo konkurse:

5–8 klasių mokinių grupė

Mėta Sturonaitė, 5A kl. – 2 vieta.

Austėja Pažėraitė, 7B kl. – 2 vieta.

Vaineta Klerauskaitė, 5B kl. – 3 vieta.

9–12 klasių mokinių grupė

Liveta Kazlauskaitė, IIIB g. kl. – 3 vieta.

Mokinėms konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Irena Baliūnienė, Asta Barauskienė, Rita Bimbirienė ir Dalia Raslanienė.

Administracija

Sveikiname mokinius, užėmusius prizines vietas savivaldybės biologijos olimpiadoje:

IX klasė

Vilius Karsokas, I B g. kl. – 2 vieta

Rokas Grigoravičius, I A g. kl. – 3 vieta

X klasė

Liveta Tamaševičiūtė, II A g. kl. – 2 vieta

Titas Labanov, II A g. kl. – 3 vieta

XI klasė

Meilė Kamašinaitė, III B g. kl. – 2 vieta

XII klasė

Justė Žilionytė, IV B g. kl. – 3 vieta

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo biologijos mokytoja Lilijana Mickūnienė.

Administracija

 

Sveikiname IIC g. klasės mokinį Nikodemą Girčį, užėmusį savivaldybės anglų kalbos konkurse 1 vietą.

Konkursui pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytoja Renata Blaškevičiūtė.

Administracija

Sveikiname IIA g. klasės mokinę Livetą Tamaševičiūtę, užėmusią 1 vietą savivaldybės lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiadoje, ir IB g. klasės mokinį Vilių Karsoką, užėmusį 2 vietą.

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Rita Bimbirienė ir Dalia Raslanienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės matematikos olimpiadoje:

IX klasė

Vilius Karsokas, I B g. kl. – 1 vieta

Matas Paškevičius, I A g. kl. – 2 vieta

Rokas Grigoravičius, I A g. kl. – 2 vieta

X klasė

Nedas Svetlikauskas, II C g. kl. – 3 vieta

XII klasė

Audrius Sabaitis, IV A g. kl. – 2 vieta

Justė Žilionytė, IVB g. kl. – 3 vieta

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo matematikos mokytojai Dalia Charūnaitė, Daiva Jonikienė ir Povilas Tenikis.

Administracija

 

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės chemijos olimpiadoje:

IX klasė

Matas Paškevičius, I A g. kl. – 1 vieta

Vilius Karsokas, I B g. kl. – 3 vieta

X klasė

Titas Labanov, II A g. kl. – 1 vieta

Nedas Svetlikauskas, II C g. kl. – 2 vieta

Meda Jovaišaitė, II C g. kl. – 3 vieta

XI klasė

Agnė Šestavickaitė, III B g. kl. – 2 vieta

Saulė Urbanovičiūtė, III A g. kl. – 3 vieta

XII klasė

Audrius Sabaitis, IV A g. kl. – 1 vieta

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo chemijos mokytojos Violeta Grincevičienė ir Alvyda Nekrasovienė.

Administracija

Sveikiname 7B klasės mokinę Gabiją Šimkutę, tapusią 49-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio ir jaunųjų filologų konkurso 2020 metų Elektrėnų savivaldybės etapo laureate.

Konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja Rita Bimbirienė.

 

Administracija

Sveikiname gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės anglų (užsienio) kalbos olimpiadoje:

Meida Klerauskaitė, IIIB g. kl. – 1 vieta,

Liveta Kazlauskaitė, IIIB g. kl. – 3 vieta,

Karolis Jurkevičius, IIIA g. kl. – 3 vieta.

Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytoja Elina Šablinskaja.

Administracija

Sveikiname 7B klasės mokinę Austėją Pažėraitę, užėmusią I vietą savivaldybės konkurse „Dainų dainelė“. Mokinę konkursui paruošė muzikos mokytoja Dalia Davidavičienė.

Administracija

 

Sveikiname gimnazijos komandą, užėmusią 1 vietą Lietuvos moksleivių čempionate „Makaronų tiltai 2019“, o suaugusių čempionate – 3 vietą.

Komandos nariai:

Deividas Stankevičius, 4A g. kl.

Neilas Žarskas, 4A g. kl.

Karolis Kerdokas, 4B g. kl.

Edgardas Antanas Parangovskis, 4B g. kl.

Čempionatams pasiruošti padėjo technologijų mokytojas Rytis Šakys.

Administracija

Sveikiname 4A g. klasės mokinį Luką Jančiauską, užėmusį respublikos istorijos olimpiadoje 2 vietą. Olimpiadai pasiruošti padėjo istorijos mokytoja Rasa Peleckienė.

Administracija

 

Sveikiname 2C g. klasės mokinę Agnę Šestavickaitę, užėmusią savivaldybės dailės olimpiadoje 2 vietą.

Olimpiadai pasiruošti padėjo dailės mokytoja Violeta Debesienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos komandą, užėmusią savivaldybės teisinių žinių konkurse „Temidė“ 1 vietą. Gimnazijos mokiniai atstovaus savivaldybę respublikiniame konkurse. Komandos nariai:

  1. Sandra Našlenytė, 8b kl.

  2. Patricija Rūkštaitė, 8b kl.

  3. Gabija Gliaudelytė, 1b kl.

  4. Ingrida Kvetkovskytė, 3b kl.

  5. Justas Vaitkevičius, 3b kl.

Konkursui pasiruošti padėjo socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė.

Direktorius

 

Sveikiname gimnazijos fizikos mokytoją metodininkę Elvyrą Apanavičienę, tapusią Elektrėnų savivaldybės konkurso „Elektrėnų žiburys“ nominante „Už nuopelnus švietimo srityje“.

Administracija

Sveikiname gimnazijos 8A klasės mokinį Roką Grigoravičių, užėmusį savivaldybės konkurse „Raštingiausias aštuntokas“ 1 vietą, ir 8B klasės mokinį Vilių Karsoką, užėmusį – 3 vietą.

Konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Dovilė Marcinkevičienė ir Dalia Raslanienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos 4A g. klasės mokinį Neilą Žarską, užėmusį savivaldybės geografijos olimpiadoje 1 vietą, ir 3A g. klasės mokinį Audrių Sabaitį, užėmusį – 2 vietą.

Olimpiadai pasiruošti padėjo geografijos mokytojos Lilijana Mickūnienė ir Vida Jodkė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos 2C g. klasės mokinę Livetą Kazlauskaitę, užėmusią savivaldybės anglų kalbos konkurse 2 vietą, ir 1C g. klasės mokinį Nikodemą Girčį, užėmusį – 3 vietą.

Konkursui pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytojos Renata Blaškevičiūtė ir Elina Šablinskaja.

Administracija

 

Sveikiname gimnazijos 4A g. klasės mokinį Luką Jančiauską, užėmusį savivaldybės istorijos olimpiadoje 1 vietą, ir 4B g. klasės mokinę Eleną Varkulevičiūtę, užėmusią – 3 vietą.

Olimpiadai pasiruošti padėjo istorijos mokytojos Romutė Lapinskienė ir Rasa Peleckienė.

Administracija

Sveikiname 6B klasės mokinę Austėją Pažėraitę, užėmusią savivaldybės mokinių meninio skaitymo konkurse 2 vietą, ir 7A klasės mokinę Emiliją Narbutaitę, užėmusią – 3 vietą.

Konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Rita Bimbirienė ir Asta Barauskienė.

Administracija

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės fizikos olimpiadoje:

9 klasė

Ievą Barauskaitę, 1B g. kl. – 3 vieta.

11 klasė

Audrių Sabaitį, 3A g. kl. – 2 vieta.

12 klasė

Luką Jančiauską, 4A g. kl. – 1 vieta.

Lauryną Denisenko, 4A g. kl. – 2 vieta.

Gytį Babaitį, 4A g. kl. – 2 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo fizikos mokytoja Elvyra Apanavičienė.

Administracija

Sveikiname 8A klasės mokinę Deimantę Sakavičiūtę, užėmusią savivaldybės 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse II vietą.

Konkursui pasiruošti padėjo vokiečių kalbos mokytoja Renata Blaškevičiūtė.

Administracija

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiadoje:

9–10 klasė

Livetą Tamaševičiūtę, 1A g. kl. – 1 vieta.

Ievą Barauskaitę, 1B g. kl. – 3 vieta.

11–12 klasė

Ugnę Tartėnaitę, 4A g. kl. – 2 vieta.

Ingridą Kvetkovskytę, 3B g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Rita Bimbirienė, Irena Baliūnienė ir Dalia Raslanienė.

Administracija

 

Sveikiname mokinius, užėmusius prizines vietas savivaldybės 5–8 klasių matematikos olimpiadoje:

5 klasė

Joną Jankaitį, 5C kl. – 3 vieta.

6 klasė

Ievą Jodkaitę, 6C kl. – 2 vieta.

7 klasė

Tautvydą Taurą, 7B kl. – 2 vieta.

8 klasė

Roką Grigoravičių, 8A kl. – 1 vieta.

Matą Paškevičių, 8A kl. – 2 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo matematikos mokytojai Daiva Jonikienė, Aušra Malinauskaitė-Sidorkina ir Miroslavas Franckevičius.

Administracija

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės biologijos olimpiadoje:

9 klasė

Titą Labanovą, 1A g. kl. – 1 vieta.

Livetą Tamaševičiūtę, 1A g. kl. – 3 vieta.

10 klasė

Meidą Klerauskaitę, 2C g. kl. – 3 vieta.

12 klasė

Eleną Varkulevičiūtę, 4B g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo biologijos mokytojai Lilijana Mickūnienė ir Justinas Mickūnas.

Administracija

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės 9–12 klasių matematikos olimpiadoje:

9 klasė

Nedą Svetlikauską, 1C g. kl. – 2 vieta.

Titą Labanovą, 1A g. kl. – 3 vieta.

11 klasė

Audrių Sabaitį, 3A g. kl. – 2 vieta.

Jogailą Sladkevičių, 3A g. kl. – 3 vieta.

12 klasė

Luką Jančiauską, 4A g. kl. – 1 vieta.

Lauryną Denisenko, 4A g. kl. – 2 vieta.

Tomą Granickį, 4A g. kl. – 3 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo matematikos mokytojai Dalia Charūnaitė, Miroslavas Franckevičius ir Povilas Tenikis.

Administracija

 

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius savivaldybės chemijos olimpiadoje:

9 klasė

Nedą Svetlikauską, 1C g. kl. – 1 vieta.

Titą Labanovą, 1A g. kl. – 2 vieta.

Medą Jovaišaitę, 1C g. kl. – 3 vieta.

10 klasė

Vestą Butrimavičiūtę, 2B g. kl. – 3 vieta.

11 klasė

Audrių Sabaitį, 3A g. kl. – 1 vieta.

Justę Žilionytę, 3B g. kl. – 2 vieta.

12 klasė

Ugnę Diatlovaitę, 4B g. kl. – 1 vieta.

Samantą Markevičiūtę, 4B g. kl. – 2 vieta.

Olimpiadai pasiruošti padėjo chemijos mokytojos Alvyda Nekrasovienė ir Violeta Grincevičienė.

Administracija

Sveikiname 4A g. klasės mokinę Ugnę Tartėnaitę, tapusią savivaldybės jaunųjų filologų konkurso laureate. Konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja Irena Baliūnienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos 3A g. klasės mokinę Austėją Bauraitę, užėmusią savivaldybės anglų kalbos olimpiadoje 1 vietą, ir 3B g. klasės mokinę Ingridą Kvetkovskytę, užėmusią – 3 vietą. Olimpiadai pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytoja Elina Šablinskaja.

Administracija

Sveikiname 4B g. klasės mokinę Eglę Pečkaitytę, tapusią tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Kalėdinis atvirukas“ laureate.

Konkursui pasiruošti padėjo dailės mokytoja Violeta Debesienė.

Administracija

Sveikiname gimnazijos abiturientų komandą „Verslas nuo nulio“, užėmusią pirmą vietą respublikos mokinių verslumo čempionate „Junior SO“. Komandos nariai: Lukas Jančiauskas, Laurynas Denisenko, Tomas Granickis. Komandą subūrė ir padėjo pasiruošti čempionatui mokytojas Povilas Tenikis.

Administracija

4A KLASĖS MOKINĘ UGNĘ TARTĖNAITĘ,

4A KLASĖS MOKINĮ  LUKĄ PAŠKEVIČIŲ,

8B KLASĖS MOKINĮ VILIŲ KARSOKĄ,

SĖKMINGAI ĮVEIKUSIUS KONSTITUCIJOS EGZAMINO I ETAPĄ IR PATEKUSIUS  Į II ETAPĄ.

ADMINISTRACIJA