2018 m. lapkričio mėn.
« Spa

NETRADICINĖ FIZIKOS PAMOKA

Gegužės 11 d. gimnazijoje lankėsi Vievio pradinės mokyklos mokiniai ir dalyvavo netradicinėje fizikos pamokoje. Mokinius pasitiko mokytoja Elvyra Apanavičienė. Pamokos pradžioje fizikos mokytoja paaiškino, kaip atsirado elektra. Visiems buvo rodomi Vievio gimnazijos 2-3  kl. mokinių praktiniai darbai, kurie ypatingai patiko. Taip pat buvo paaiškinta, ką sutiks pradinukai fizikos pamokose ateityje. Džiugu, kad mokiniai mokėjo pritaikyti fizikos dėsnius. Vaikų dėmesį patraukė buvusio gimnazisto  kurtas robotas, kuris gebėjo vaikščioti ir pamojuoti. Fizika savo esme yra eksperimentinis mokslas, kur savo galimybių pritaikymą ras ir teoretikas, ir eksperimentatorius, linkęs konstruoti, lituoti, daryti inžinerinius sprendimus, dirbti su sudėtinga fizikinių matavimų ir eksperimentavimo technika. Mokiniai turėjo galimybę pasidalinti patirtimi, išklausyti mokytojos E. Apanavičienės pasakojimų, kaip gaminami fizikos priemonių modeliai.

Iš tikrųjų patirties, gerų idėjų sklaida padėjo rasti bendrus sprendimus. Tuo įsitikinome  dalyvaudami netradicinėje fizikos pamokoje.