• Vievio gimnazija

Kalendorius

2018 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ŽEMĖLAPIS

,,Profesijų labirintais savo svajonės link“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Ugdymas karjerai – reikšminga bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo dalis, kurios ugdomasis poveikis besimokantiems išlieka svarbus visą gyvenimą. Šiuolaikinio darbo pasaulio dinamika ir mokymosi galimybių įvairovė kelia gausybę reikalavimų žmogui jo karjeros kelyje. Jam būtinos karjeros kompetencijos, apibrėžiamos kaip nuostatų, žinių, supratimo ir gebėjimų visuma, kuria grįstas asmens savęs ir savo karjeros pažinimas, jos planavimas, valdymas ir derinimas su kitais savo gyvenimo aspektais.

Vievio gimnazijoje nuolat vyksta įvairi ugdymo karjerai veikla ,,Profesijų labirintais savo svajonės link“. Sausio 18 d. gimnazijoje vyko 2-3 g. kl. mokinių susitikimas su A. Stulginskio universiteto dėstytoja Giedre Samuoliene. Pagrindinis tikslas- sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos, darbinės veiklos pasirinkimui ir mokymuisi visą gyvenimą. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie studijas šiame universitete, apie studentišką gyvenimą ir karjeros galimybes. Taip pat gimnazistai buvo supažindinti su 2019 m. stojimo į aukštąsias mokyklas pasikeitusiomis sąlygomis. Dėstytoja akcentavo, kad reikia visiems mokytis. Mokiniai labai įdėmiai klausėsi ir uždavė daug klausimų. 2a kl. mokinės Emilė ir Austėja teigė, kad susitikimas buvo labai įdomus ir naudingas. Dėkojame gimnazijos administracijai už puikų susitikimą su dėstytoja G. Samuoliene.Tokie  studijų pristatymai tampa gražia tradicija, kai mokiniai iš pirmų lūpų išgirsta aktualią informaciją, o tai padeda apsispręsti, ką studijuoti, baigus gimnaziją.

Žurnalistų būrelio nariai