• Vievio gimnazija

Kalendorius

2018 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

ŽEMĖLAPIS

BENDRADARBIAVIMAS SU KALLETAL‘IO MOKYKLA

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Vievio gimnazija su Kalletal‘io mokykla bendradarbiauja nuo 1989 metų, o kas dvejus metus mokiniai dalyvauja mainų programoje. 2017 m. pavasarį Kalletal‘yje lankėsi Vievio gimnazijos delegacija. 
Rugsėjo 6 d. mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas priėmė Vokietijos Šiaurės Reino ir Vestfalijos žemės Kalletal‘io mokyklos 19 mokinių, 2 dviejų mokytojų ir 4 tėvų atstovų delegaciją, lydimą Vievio gimnazijos direktoriaus Gintaro Dobilaičio ir mokytojų.

Susitikime taip pat dalyvavo  mero sekretoriato vedėja Vaida Davidavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys. Mero pavaduotojas papasakojo svečiams apie Elektrėnų savivaldybę, atsakė į klausimus.
Delegacijos vadovės Marion Konrad ir Sabine Senger perdavė Kalletal‘io mero Mario Hecker padėkos laišką už delegacijos priėmimą ir gražų mokyklų bendradarbiavimą.

Delegacija Lietuvoje viešėjo nuo rugsėjo 5 d. iki rugsėjo 10 d. Svečiai lankėsi Trakuose, Vilniuje ir kitose nuostabiose vietose, mėgavosi  Lietuvos gamta, puikiu oru. Apie sėkmingą bendradarbiavimą, domėjimąsi mūsų kraštu byloja ir tai, kad grupėse visada būna didelė dalis mokinių, tėvų ir mūsų kraštą pamilusių žmonių, kurie atvažiuoja jau net po 5 kartą. Džiaugiamės ir tuo, kad užsimezga šeimų draugystės.

Žurnalistų būrelio nariai