2020 m. gruodžio mėn.
« Lap   Sau »

Archive for gruodžio, 2020

Konkursas „Kalėdinis paštas“

Elektrėnų meno mokykla organizavo savivaldybės mokinių kūrybinių atvirukų konkursą „Kalėdinis paštas". Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, kūrybinius eksperimentus,  gebėjimą savarankiškai dirbti. Savo darbuose jaunieji menininkai turėjo įprasminti žiemos, Šv. Kalėdų džiaugsmą. Autoriaus kūrybiškumas, atviruko meniškumas ir originalumas, atlikimo techninė estetika – tai  kriterijai, pagal kuriuos buvo vertinami pateikti darbai.

Vievio gimnazija konkursui pateikė 50 kūrybinių darbų, kuriuos atliko dailės mokytojos V. Debesienės, technologijų mokytojų V. Veršylaitės ir D. Šumskienės mokiniai. Atvirukai sukurti įvairiomis technikomis – tapyti, atlikti grafiškai, klijuoti iš įvairių medžiagų.

Pasigrožėkite kalėdiniais atvirukais virtualioje parodėlėje.

Jaunieji žurnalistai

Kalėdinė eglutė kitaip

Tikriausiai Kalėdų laikotarpio neįsivaizduojame be Kalėdų eglutės. Žaliaskarės puošimas yra puikus laiko su šeima praleidimo būdas ir galimybė sukurti šventinę nuotaiką. Tačiau šiais laikais, stiprėjant ekologiniam judėjimui, vis daugiau žmonių atsisako kirstinių eglučių ir ieško, kokios gali būti jų alternatyvos. Jų ieškojo ir Vievio gimnazijos mokiniai.

Paskutinių šiais metais technologijų pamokų užduotis – sukurti netradicinę Kalėdų eglutę. Vaizdo pamokų metu  iš namuose turimų priemonių 5-7 klasių mokiniai kūrė artėjančių švenčių simbolį. Gamybos procesas leido patirti kūrybos malonumą, pajusti čia pat tvyrančią Kalėdų dvasią, o rezultatai džiugino visus.

Kviečiu pasižiūrėti, kokios skirtingos eglutės atsirado mokinių namuose.

Technologijų mokytoja Vaida Veršylaitė

Integruota anglų kalbos ir technologijų pamoka

Sausio 21-22 dienomis 8A klasės mokiniai nuotolinio mokymosi metu kartu su technologijų mokytojomis V.Veršylaite ir D.Šumskiene kūrė kalėdinius atvirukus. Per anglų kalbos pamoką (mokytoja E.Šablinskaja) mokiniai užrašė kalėdinius sveikinimus ir palinkėjimus savo artimiesiems anglų kalba.

Mokiniai noriai įsitraukė į pamokų veiklą, dirbo individualiai, ugdėsi ne tik užsienio kalbos gebėjimus, bet ir  vaizdinę raišką, estetinę nuovoką.

Technologijų mokytoja V.Veršylaitė