• Vievio gimnazija

Kalendorius

2019 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau   Kov »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

ŽEMĖLAPIS

Archive for vasario, 2019

Tinklinio rungtynės

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Kiekvienais metais minint valstybines šventes Lietuvoje vyksta daugybė įvairiausių renginių. Vievio gimnazijoje tradiciškai Vasario 16- ajai skiriamos sporto varžybos. Ne paslaptis, kad populiariausia sporto šaka mūsų mokykloje – tinklinis, todėl ir buvo surengtos tinklinio rungtynės, kuriose dalyvavo 4 komandos (2 merginų ir 2 vaikinų). Gimnazijos vyriausiesiems – abiturientams – iššūkį metė 1-3 gimnazinių klasių komandos.

Rungtynės prasidėjo kovingai nusiteikusių vaikinų komandų dvikova. Sporto salėje susirinkusius žiūrovus džiugino grakštūs, stiprūs ir tikslūs smūgiai, lydimi merginų sukurtų palaikymo šūkių. Visgi šįkart abiturientai nusileido jaunesniems varžovams.

Merginų, kaip ir vaikinų, rungtynės žavėjo įspūdingais tinklinio elementais. Po įnirtingos, daug emocijų bei jėgų pareikalavusios kovos abiturientės vos keliais taškais pralaimėjo 1-3 gimnazinių klasių merginoms. Laimėjusios komandos buvo apdovanotos šakočiais.

Rungtynių organizatorė mokytoja Zita Narkeliūnaitė džiaugiasi, kad vienoje abiturientų laidoje yra tiek daug sportą mylinčių jaunuolių. Ir nors abiturientams teko pripažinti jaunesniųjų pranašumą, tačiau jie pažadėjo, kad per likusias paskutines dienas mokykloje atsirevančuos. Todėl lauksime dar vienos tinklinio popietės, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Ugnė Tartėnaitė, jaunoji žurnalistė

Pažintis su įdomia ir perspektyvia kineziterapeuto profesija

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Šių metų vasario 11-ąją Vievio gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo informacinėje edukacinėje paskaitoje, kurią vedė buvusi mūsų gimnazijos mokinė, dabar Vilniaus kolegijos trečiakursė, Aušrinė Maliauskaitė.

Sužinojome, kad kineziterapija – tai viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę. Aušrinė papasakojo apie stojimo sąlygas, dalijosi savo įspūdžiais ir patirtimi. Jos teigimu, kineziterapeuto profesija tikrai ne kiekvienam: „Norint tapti geru specialistu, vien tik noro nepakanka, šis darbas reikalauja labai daug pastangų, pasiryžimo, atsidavimo ir, žinoma, šaltų nervų.“ Turėjome galimybę ir patys saugiai, nerizikuodami sveikata išbandyti kineziterapeuto darbe naudojamą įrangą ir priemones.

Dėkojame Aušrinei, kuri nepagailėjo savo laisvo laiko ir praplėtė mūsų žinias.

Justas Vaitkevičius, 3B klasės mokinys

,,Dienos mums čia kaip šventė…“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Penktadienio (02-08) vakarą mokykloje nestigo geros nuotaikos – vyko vienas nuotaikingiausių renginių mokykloje – šimtadienis. Jis kaskart stebina ir nepalieka abejingų. Ne išimtis buvo ir ši – graži, žaisminga, puošni – šventė.

Šių metų šventės scenarijaus autorių, trečiokų, dėka  abiturientai atsidūrė Pragare ir patyrė įvairių išbandymų: dalyvavo matematikos ir fizikos dvikovoje, fizines jėgas išbandė armijos šauktinių gretose, turėjo įrodyti, kad yra ne tik biologijos žinovai, bet ir nepaprastai talentingi literatai, dainininkai, šokėjai ar makaronų tiltų statytojai. Pragaro šeimininkams nepavyko palaužti ketvirtokų – visus išbandymus jie išlaikė ir gavo galimybę mokytis dar 100 dienų.

O abiturientai prisiminė nepakartojamas akimirkas mokykloje, už jas dėkojo mokytojams, draugams. Šimtadienis ketvirtokams priminė, kad liko ne tiek daug laiko pasiruošti pirmiesiems ir jų gyvenime patiems svarbiausiems – brandos – egzaminams, pasikartoti tai, ką išmoko per 12 metų.

Šventei pasibaigus, gimnazijos erdvėse dar būriavosi tėveliai, mokytojai, mokiniai. Jie dalinosi įspūdžiais ir džiaugėsi, kad tradicinė šventė išlieka originali, skatina visus – ir trečiokus, ir ketvirtokus – parodyti savo kūrybiškumą.

Jaunieji žurnalistai