2018 m. rugsėjo mėn.
« Lie   Spa »

Archive for rugsėjo, 2018

Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo trečioji, dešimta valanda ryto. Dar pusvalandis, kai bus paskelbta 2018/2019 m. m. pradžia, bet gimnazijos koridoriuose, kieme jau šurmuliuoja mokiniai.  Per vasarą bėgioję, pramogavę, stovyklavę, dirbę, skaitę knygas, o gal ir prie kompiuterių prasėdėję, vieni kitų pasiilgę skuba dalintis įspūdžiais, naujienomis, gera šventine nuotaika.

Nuskambėjęs skambutis  kviečia rikiuotis Mokslo ir žinių šventę švęsti. Ji pradedama šiltu šventės vedėjų Livetos Kazlauskaitės ir Ronaldo Mikilevičiaus pasisveikinimu. Vedėjai prie didelio būrio susirinkusiųjų kviečia prisijungti abiturientus ir penktokus.  Mažiausieji bendruomenės nariai nedrąsiai žengia pirmuosius žingsnius gimnazijoje. Juos vedusių dvyliktokų veiduose gali pastebėti ne tik šypsenas, bet ir jaudulį – jiems šie mokslo metai paskutiniai. Geriausi abiturientai Gytis Babaitis, Laurynas Denisenko, Ieva Gliaudelytė, Tomas  Granickis, Lukas Jančiauskas, Ugnė Tartėnaitė, , Elena Varkulevičiūtė įneša Lietuvos Respublikos ir Vievio gimnazijos vėliavas.

,,Padovanok mokyklai tulpės svogūnėlį“

Šiais mokslo metais gimnazijoje įgyvendinamas projektas ,,Edukacinės erdvės kūrimas“. Tikslas –  kurti jaukesnę mokyklos aplinką, skatinti bendruomenę dalyvauti projektinėje veikloje. Todėl rugsėjo mėnesį rengiama akcija ,,Padovanok mokyklai tulpės svogūnėlį“. Kviečiame Vievio gimnazijos mokinius, jų tėvelius ir mokytojus palaikyti šią iniciatyvą. Tikime, kad  aktyviai dalyvausite akcijoje, o padovanoti  ir pasodinti gėlių svogūnėliai visus džiugins pavasarį!

Mokytojos V.Debesienė ir  D.Raslanienė