• Vievio gimnazija

Kalendorius

2018 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal   Bir »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ŽEMĖLAPIS

Archive for gegužės, 2018

Paskutinio skambučio šventė

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Gegužės 25 d. Vievio gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė, kuri šįkart skelbė, kad gyvenimas – tai dėlionė.

Renginyje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys, Elektrėnų Švietimo skyriaus vyr. specialistė Lina Viktoravičienė, Vievio pradinės mokyklos direktorė Alma Reklaitienė.

Šventės metu 3 g. kl. mokiniai dėliojo gyvenimo dėlionę, kurios kiekviena detalė simbolizavo abiturientams svarbias akimirkas ir laikotarpius: vaikystę, atėjimą į gimnaziją, paauglystę, tėvų, mokytojų ir kitų suaugusiųjų dalijamus patarimus, draugus ir dabartį. Kiekviena detalė skirtinga, bet be galo svarbi ir reikalinga, nes kiekvienas nuotykis, atradimas, pergalė, nesėkmė, gyvenimo pamoka – tai naujas atspalvis dėlionėje, darantis ją dar gražesnę ir išskirtinesnę.

Mokslo metų baigiamasis renginys

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Mokslo metus reikia pabaigti su trenksmu – taip mano Vievio gimnazijos mokinių tarybos nariai, kurie jau antrą kartą organizavo baigiamąjį mokslo metų renginį. Šiemet tai buvo 8-12 klasių mokinių apdovanojimai „Ar|Klys|Tu“.

Mokiniai varžėsi vienuolikoje nominacijų, o nugalėtojai buvo renkami internetinio balsavimo  dviem turais. Pirmame ture mokiniai galėjo nominuoti, jų manymu, labiausiai apdovanojimų vertus mokinius. Daugiausiai balsų surinkusieji keliavo į antrą turą, kuriame balsuoti buvo galima tik už tris nominantus.