2018 m. balandžio mėn.
« Kov   Geg »

Archive for balandžio, 2018

PROJEKTINIŲ DARBŲ PRISTATYMAS

Balandžio 25 d. gimnazijoje vyko jaunųjų chemikų ir fizikų projektinių darbų pristatymas. Renginys buvo skirtas Lietuvos Šimtmečiui. Mokiniai labai domėjosi senoviniais daiktais, kurie atspindėjo mūsų ateitį. Visi galėjome gėrėtis senovinių daiktų eksponatais. Taip pat šią dieną vyko Elektrėnų sav. fizikos, chemijos ir biologijos mokytojų metodinis pasitarimas. Mokiniai mokytojams pristatinėjo savo projektinius darbus. 8 ir 1-4 kl. gimnazistai labai įdomiai pristatė savo projektus. Šie darbai padarė didelį įspūdį svečiams ir visiems susirinkusiems. Patys dalyviai taip pat buvo sužavėti savo ir draugų pristatytais darbais. Fizikos mokytoja Elvyra Apanavičienė teigė: ,,Džiugu, kad sukurti mokinių modeliai duoda žinių ir daug motyvacijos mokytis”.

Eimantas Šostakas ir Sigitas Lasevičius, žurnalistų būrelio nariai

Pasaulinę knygos dieną – laisvė skaityti

Balandžio 23-osios rytą penktų klasių mokiniai susirinko į gimnazijos konferencijų salę. 5b klasės mokinės Gabija Šimkutė ir Milda Ščerbavičiūtė pradėjo pokalbį apie knygą. Kodėl? Todėl, kad  balandžio 23-oji – Pasaulinė knygos ir autorių teisių diena. Ji švenčiama visame pasaulyje Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Šia švente siekiama pabrėžti knygos vertę, ugdyti pagarbą knygai, jos kūrėjams. Lietuvių kalbos mokytoja R. Bimbirienė kvietė akis paganyti, kokiais darbais  įvairiose šalyse įamžinta knygos svarba. Knygų įvairovę pristatė penktokė Akvilė Patupaitė. Mokiniai taip pat sužinojo, kodėl švęsti Pasaulinei knygos dienai pasirinkta ši data. Miglė Poviliūnaitė papasakojo, kaip ji švenčiama įvairiose šalyse, Lietuvoje, mūsų gimnazijoje.

,,MAKARONŲ TILTAI 2018“

Balandžio 20 d. VGTU vyko mokinių „Makaronų tiltų 2018“ čempionato finalas. Pasak vieno iš organizatorių – VGTU Statybos fakulteto ir nekilnojamojo turto katedros dėstytojo Gintauto Ambraso – tiltų statymo iš makaronų varžybų populiarumas kasmet muša rekordus – šiemet atrankiniuose etapuose dalyvavo net 153 komandos iš visos Lietuvos. Sveikiname geriausiai pasirodžiusią ir pirmąją vietą iškovojusią Vievio gimnazijos komandą „Pasmerkti“ (mokytojas Rytis Šakys). Nugalėtojų tiltas, svėręs 946 g., atlaikė net 321,461 kg apkrovą. Tai absoliučiai geriausias rezultatas, pasiektas Lietuvos komandos Makaronų tiltų čempionatų istorijoje!
Sveikiname dalyvius ir nekantriai lauksime visų Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2018“ didžiajame finale!