2018 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »

Archive for kovo, 2018

SUSITIKIMAS SU KĘSTUČIU DVARECKU

Kovo 29 d. Vievio bibliotekoje vyko susitikimas  su kunigu, priklausomų asmenų bendruomenės ,,Aš Esu“ įkūrėju ir vadovu Kęstučiu Dvarecku. Renginyje dalyvavo gimnazijos 2b, 2c kl. mokiniai kartu su mokytojomis A. Malinauskaite- Sidorkina, R. Kisnieriene ir L. Balaišiene. Susitikimo metu buvo pristatyta bendruomenės veikla, apžvelgtos priklausomybių rūšys  jų pasekmės, pristatyta naujai išleista knyga ,,(Ne)Pasmerkti“. Paskaitoje-diskusijoje „Tai, kas įklampina sunkiau nei alkoholis“ kunigas bendravo su mokiniais, pasakojo apie priklausomų asmenų bendruomenę „Aš esu“, teikiančią pagalbą nuo kvaišalų priklausomiems asmenims, apie priklausomybės ligą ir jos padarinius.

TINKLINIO VARŽYBOS

Kovo 23 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės tinklinio merginų varžybos. Mūsų gimnazijos merginos rungtyniavo su Kaišiadorių, Trakų, Varėnos ir Šalčininkų mokyklų merginų komandomis. Meda Jovaišaitė (8c kl.), Airė Kulbickaitė (8c kl.), Akvilė Narkevičiūtė (1a kl.), Vesta Butrimavičiūtė (1b kl.), Kornelija Čiburaitė (1b kl.), Gitana Davidavičiūtė (2a kl.), Julija Januševska (2c kl.) ir Melita Degulytė (3a kl.) iškovojo teisę toliau žaisti tarpzoninėse varžybose. Varžyboms pasiruošti padėjo kūno kultūros mokytoja Zita Narkeliūnaitė.

,,TARPUSAVIO NESUTARIMAI IR JŲ SPRENDIMAI PAAUGLYSTĖJE“

Kovo 26 d.  Vievio gimnazijoje lankėsi žymus  Lietuvoje psichologas Evaldas Karmaza. Paskaitoje ,,Tarpusavio nesutarimai ir jų sprendimai paauglystėje“ dalyvavo 8, 1- 4 gimnazinių klasių mokiniai. Įdomiai vesta paskaita nepaliko abejingų, nes visi buvo įsitraukę į konfliktų sprendimų galimybes, gerų santykių puoselėjimą. Vievio gimnazija dėkoja Elektrėnų visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą ir psichologui E. Karmazai už naudingą darbą su jaunimu.

Paskaitą organizavo vyr. socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė