• Vievio gimnazija

Kalendorius

2018 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau   Kov »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

ŽEMĖLAPIS

Archive for vasario, 2018

PAGERBTI RESPUBLIKINIO RAŠINIŲ KONKURSO LAUREATAI

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Vasario 27 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo paskelbti mokinių rašinių konkurso „Labiausiai įsiminęs Lietuvos Šimtmečio sportininkas“ rezultatai. Tai tradicinis Lietuvos mokinių rašinių konkursas, kurį organizuoja Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir LTOK Kauno apskrities taryba. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ir Vievio gimnazijos atstovai. Gimnazistai savo rašiniuose rašė apie Lietuvos sportininkus. Muziejaus direktorius Pranas Majauskas konkurso dalyviams nestokojo pagyrų, vertinamąjį žodį tarė komisijos pirmininkė, daug gražių žodžių pasakė komisijos atsakingasis sekretorius Petras Sventickas. Respublikinio konkurso laureatai Eimantas Šostakas (2c kl.), Justas Vaitkevičius (2c kl.), Miglė Tauraitė (2b kl.), Mingailė Čirvinskaitė (6a kl.), Gustė Tumasonytė (6a kl.), Lukrecija Zemenauskaitė (6a kl.) buvo apdovanoti diplomais, saldžiomis dovanomis, žurnalais ir medaliais už 2018 m. rašinio olimpizmą.  Padėkos raštai buvo įteikti ir mokinius konkursui ruošusioms lietuvių kalbos mokytojoms  Renatai Kisnierienei ir Daliai Raslanienei. Sportuokime, kurkime ir rašykime rašinius, laiškus. Jeigu tikrai norime patekti į Olimpo kalną, neabejokime, kad kiekvienas žingsnis veda mus jo pusėn – ir to bus gana. Linkime visiems sėkmės visur ir visada.

Žurnalistų būrelio nariai

Paskaita ,,Kūno masės indeksas ir sveikatingumas“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Vasario 27 d. Vievio gimnazijoje lankėsi Visuomenės sveikatos biuro  jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro specialistės Ieva Jarašienė, Jurgira Pašenskaitė ir skaitė paskaitą ,,Kūno masės indeksas ir sveikatingumas“. Paskaitos metu 1b ir 2a kl. gimnazistai galėjo atlikti kūno analizę ir ją aptarti su specialistėmis. Mokiniai noriai dalyvavo šioje iniciatyvoje, nes sveikata yra visiems labai svarbi. Taip paminėjome VASARĮ- sveikatingumo mėnesį.

Paskaitą organizavo vyr.socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė

KAZIUKO MUGĖ

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Kovo 2 dieną,

 Ilgosios pertraukos metu (11.35– 12.00 val.)

Vievio gimnazijos I a. fojė laukiame visų didelių ir mažų – vaikų, tėčių ir mamų, dėdžių ir tetų. Prekiausime kepiniais, rankdarbiais, saldumynais.

 Nepamirškit atsinešti geros nuotaikos ir pinigų.

Lauksime Jūsų.