2018 m. sausio mėn.
« Gru   Vas »

Archive for sausio, 2018

KVADRATO VARŽYBOS

Sausio 26 d. gimnazijos sporto salėje vyko 4-6 kl. mokinių kvadrato varžybos. Pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams lenktyniauti ir varžytis, siekti sportinių rezultatų ir skatinti juos garbingai atstovauti gimnaziją.

Dalyviai vienu balsu tvirtino, jog žaisti kvadratą jiems – ypatingas užsiėmimas bei malonumas. Iš tiesų mokiniai noriai žaidžia kvadratą. Šis žaidimas su kamuoliu ugdo ne tik fizines vaiko savybes, bet ir mąstymą, kolektyviškumo jausmą, kūrybingumą.

Kvadrato varžybose dalyvavo trys komandos. Prizininkais tapo 5 kl. mokiniai.Visi  dalyviai buvo apdovanoti spalvingais padėkos raštais, kurie ypatingai praskaidrino nuotaiką šiomis niūriomis žiemos dienomis.

TINKLINIO VARŽYBOS

Sausio 25 d. ,,Versmės“ gimnazijoje vyko Elektrėnų sav. ir Kaišiadorių raj. gimnazijų vaikinų tinklinio varžybos. Visos rungtynės buvo labai įtemptos ir kiekvienas taškas „aukso vertės“. Vievio gimnazijos vaikinai po įnirtingos kovos pralaimėjo ,,Versmės“ gimnazijos vaikinų komandai. Kaišiadorių raj. Algirdo Brazausko gimnazijos vaikinai džiaugėsi 3 vieta. Vievio gimnazijos vaikinų komanda laimėjo 2 vietą. Sveikiname O.  Malinauską, A. Jankauską, J. Sladkevičių, D. Stankevičių, L. Steponavičių, D. Grincevičių ir E. Katilių. Mokiniai dėkoja kūno kultūros mokytojai Z. Narkeliūnaitei už galimybę dalyvauti įvairiose varžybose. Dėkojame vaikinams už puikų žaidimą.

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Sausio 24 d. Vievio gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas. Pagrindinis  tikslas- skatinti mokinius plačiau domėtis literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Renginį pradėjo abiturientas Ernestas Katilius ir dovanojo muzikinį sveikinimą. Ignas Marcinkevičius deklamavo  Vinco Mykolaičio- Putino eilėraštį ,,Margi sakalai“ ir grojo gitara. Konkurse dalyvavo geriausi kiekvienos klasės skaitovai. Mokiniai išraiškingai deklamavo įvairius poezijos ir prozos kūrinius. Geriausiais pripažinti Danielius Cibulskas (5c kl.), Emilija Narbutaitė (6a kl.), Kamilė Jančiauskaitė (7b kl.), Justė Žilionytė (2c kl.), Gytis Babaitis (3a kl.), Benita Gulbinovičiūtė (3a kl.), Melita Degulytė (3a kl.), Žilvinas Prokuda (3a kl.). Taip pat daug plojimų sulaukė 7b kl. mokinių meninė kompozicija (mokytoja D. Raslanienė). Visiems konkurso dalyviams buvo  įteikti padėkos raštai.  Puiki poezijos šventė pakylėjo. Gerumu, nuoširdumu, džiaugsmu suspindo visų mokinių akys. Dėkojame  lietuvių kalbos mokytojoms, kurios mums padėjo suprasti, kad skambus žodis žmogui leidžia pakilti aukščiau savęs.