• Vievio gimnazija

Kalendorius

2017 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap   Sau »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ŽEMĖLAPIS

Archive for gruodžio, 2017

JAUNIMO APDOVANOJIMAI ,,ANTILOPAI 2017“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų taryba gruodžio mėn. organizavo jau trečiuosius Elektrėnų jaunimo apdovanojimus ,,Antilopai 2017". Apdovanojimai skirti skatinti Elektrėnų savivaldybėje gyvenančius jaunus žmones siekti aukštų rezultatų popamokinėje veikloje, atsidėkoti už pagalbą asmenims, dirbantiems su jaunimu ar kitaip jiems padedantiems. Iškilmingos ceremonijos metu buvo apdovanoti mokiniai, kurie buvo išrinkti susumavus žmonių internetinius balsus, kurių buvo netikėtai daug, aišku, jaunimo reikalų tarybos komisijos balus. Džiugu, kad apdovanojimas „Metų protas“ įteiktas Vievio gimnazijos 2a kl. mokiniui Audriui Sabaičiui. ,,Metų visuomeninkė“ – abiturientė Kotryna Jankūnaitė . Sveikiname ir linkime sėkmės ateityje!

Žurnalistų būrelio nariai

Ypatingas skrydis

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Ar jus buvo kada aplankiusi  tokia svajonė: užsimerkti, išskėsti rankas, atsiplėšti nuo žemės ir pakilus skristi virš laukų, miškų, pastatų, žvelgti žemyn ir matyti miniatiūrinį pasaulį? Argi vaikystėje nepavydėjote Karlsonui stebuklingojo mygtuko, kurį paspaudus nugaroje imdavo birbti propeleris ir linksmasis vyrukas nuskrisdavo aplankyti Mažylio? Gal užlipę ant palangės mėginote pakartoti ir Merės Popins triuką?  Prisipažinkite, kad ne kartą norėjote pasijusti oro erdvių karaliais.

,,KALĖDINIŲ DIRBTUVIŲ DURIS PRAVĖRUS“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Kiekviename iš mūsų yra „vidiniai namai“, kuriuose esame tokie, kokie esame, saugome savo mintis, tūkstančius idėjų, norą, kad būtume išgirsti, pastebėti, reikalingi, įvertinti… Taip atsiranda sielos pokalbiai-  virš žodžių asfalto…savo nerimo upių…baimių šešėlių…