2017 m. lapkričio mėn.
« Spa   Gru »

Archive for lapkričio, 2017

DRAUGO DIENA

Lapkričio  29 dieną pasaulyje minima Draugo diena. Šią dieną gimnazijos mokinių taryba pakvietė prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra  artimi žmonės. Dar prieš šią dieną buvo pasiūlyta visiems mokiniams kartu su klasių vadovais padiskutuoti apie draugystę, jos reikšmę žmogaus gyvenime, pasidalinti savo mintimis, kas yra draugas ir ką reiškia draugiškumas. Mokinių taryba visus pasitiko su numeriukais ir klausimais. Mokiniai turėjo rasti kitą tokį patį numeriuką, kurį išsitraukė draugas ir nusifotografuoti. Nuotraukos yra keliamos į  Facebook puslapį.

NETRADICINĖS KARJEROS PAMOKOS

Karjera – visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera- tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį. Sėkmingam karjeros keliui mokinys  pradeda ruoštis dar mokykloje. Jam  padeda mokytojai, karjeros veiklų koordinatoriai, tėvai. Padedamas jų mokinys  išmoksta konstruktyviai žvelgti į ateitį:  sistemingai kaupia žinias, lavina gebėjimus, ugdo kompetencijas, kurios padeda rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą.

LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENA

Lapkričio 23 d. Vievio miesto kapinėse paminėta Lietuvos kariuomenės diena. Džiugu, kad  Nepriklausomybės kovų karių kapavietes atvyko pagerbti  Elektrėnų savivaldybės vadovai, Elektrėnų savivaldybės administracijos ir UAB ,,Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai, Vievio kultūros centro meno kolektyvai, Vievio gimnazijos 2A, 2B kl. mokiniai kartu su mokytojomis L. Balaišiene ir D. Šumskiene, Vievio seniūnas Z. Pukėnas, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 pėstininkų kuopos kariai, Elektrėnų LDK Algirdo šaulių 1-osios kuopos šauliai. Pagerbimo ceremonijos metu kalbėjo meras K. Vaitukaitis ir seniūnas Z. Pukėnas. Mokiniai kartu su šauliais padėjo gėlių vainikus ir uždegė žvakeles ant karių kapų.