2017 m. lapkričio mėn.
« Spa   Gru »

Archive for lapkričio, 2017

GIMNAZIJOS MOKINIŲ PASIEKIMAI RESPUBLIKOS MOKINIŲ OLIMPIADOSE IR KONKURSUOSE

Balandžio 20–21 d. Marijampolėje vyko respublikos mokinių istorijos olimpiada. Savivaldybę ir gimnaziją atstovavo 3A gimnazinės klasės mokinys Lukas Jančiauskas (mokytoja Rasa Peleckienė). Lukas užėmė 10 vietą ir buvo apdovanotas kelione į Briuselį.

Balandžio 27 d. Kaune vyko respublikos mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalinis etapas. Jame dalyvavo 3A gimnazinės klasės mokinys Lukas Jančiauskas (mokytoja Rasa Peleckienė) ir užėmė 2 vietą.

Balandžio 20–21 d. Šiauliuose vyko respublikos mokinių technologijų olimpiada, o balandžio 26–27 d. Trakuose – respublikos mokinių dailės olimpiada. Šiose olimpiadose dalyvavo 4B gimnazinės klasės mokinė Kotryna Veželytė ir užėmė 4-as vietas. Olimpiadoms pasiruošti padėjo technologijų mokytoja Danguolė Šumskienė ir dailės mokytoja Violeta Debesienė.

Administracija

DRAUGO DIENA

Lapkričio  29 dieną pasaulyje minima Draugo diena. Šią dieną gimnazijos mokinių taryba pakvietė prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra  artimi žmonės. Dar prieš šią dieną buvo pasiūlyta visiems mokiniams kartu su klasių vadovais padiskutuoti apie draugystę, jos reikšmę žmogaus gyvenime, pasidalinti savo mintimis, kas yra draugas ir ką reiškia draugiškumas. Mokinių taryba visus pasitiko su numeriukais ir klausimais. Mokiniai turėjo rasti kitą tokį patį numeriuką, kurį išsitraukė draugas ir nusifotografuoti. Nuotraukos yra keliamos į  Facebook puslapį.

NETRADICINĖS KARJEROS PAMOKOS

Karjera – visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera- tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį. Sėkmingam karjeros keliui mokinys  pradeda ruoštis dar mokykloje. Jam  padeda mokytojai, karjeros veiklų koordinatoriai, tėvai. Padedamas jų mokinys  išmoksta konstruktyviai žvelgti į ateitį:  sistemingai kaupia žinias, lavina gebėjimus, ugdo kompetencijas, kurios padeda rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą.