• Vievio gimnazija

Kalendorius

2017 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ŽEMĖLAPIS

Archive for lapkričio, 2017

DRAUGO DIENA

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Lapkričio  29 dieną pasaulyje minima Draugo diena. Šią dieną gimnazijos mokinių taryba pakvietė prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra  artimi žmonės. Dar prieš šią dieną buvo pasiūlyta visiems mokiniams kartu su klasių vadovais padiskutuoti apie draugystę, jos reikšmę žmogaus gyvenime, pasidalinti savo mintimis, kas yra draugas ir ką reiškia draugiškumas. Mokinių taryba visus pasitiko su numeriukais ir klausimais. Mokiniai turėjo rasti kitą tokį patį numeriuką, kurį išsitraukė draugas ir nusifotografuoti. Nuotraukos yra keliamos į  Facebook puslapį.

NETRADICINĖS KARJEROS PAMOKOS

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Karjera – visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera- tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį. Sėkmingam karjeros keliui mokinys  pradeda ruoštis dar mokykloje. Jam  padeda mokytojai, karjeros veiklų koordinatoriai, tėvai. Padedamas jų mokinys  išmoksta konstruktyviai žvelgti į ateitį:  sistemingai kaupia žinias, lavina gebėjimus, ugdo kompetencijas, kurios padeda rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą.

LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENA

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Lapkričio 23 d. Vievio miesto kapinėse paminėta Lietuvos kariuomenės diena. Džiugu, kad  Nepriklausomybės kovų karių kapavietes atvyko pagerbti  Elektrėnų savivaldybės vadovai, Elektrėnų savivaldybės administracijos ir UAB ,,Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai, Vievio kultūros centro meno kolektyvai, Vievio gimnazijos 2A, 2B kl. mokiniai kartu su mokytojomis L. Balaišiene ir D. Šumskiene, Vievio seniūnas Z. Pukėnas, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 pėstininkų kuopos kariai, Elektrėnų LDK Algirdo šaulių 1-osios kuopos šauliai. Pagerbimo ceremonijos metu kalbėjo meras K. Vaitukaitis ir seniūnas Z. Pukėnas. Mokiniai kartu su šauliais padėjo gėlių vainikus ir uždegė žvakeles ant karių kapų.

Žurnalistų būrelio nariai