2017 m. rugsėjo mėn.
« Rgp   Spa »

Archive for 2017.09.20

Tikslas priverčia judėti į priekį

Rugsėjo 19 d. Kauno ,,Žalgirio“ arenoje trečią kartą vyko tarptautinis renginys apie informacines technologijas bei verslumą #SWITCH! Jame apsilankė ir Vievio gimnazijos 2a ir 2b klasės mokiniai su auklėtojomis Asta Barauskiene ir Dalia Raslaniene.

Pagrindinis #SWITCH! tikslas – sudominti ir įtraukti jaunimą į moderniųjų technologijų sritį, kuri laikoma viena perspektyviausių pasaulyje. Renginyje jaunimui trumpus ir įtraukiančius pranešimus skaitė įvairūs Lietuvos verslo ir visuomenės inovatoriai – Swedbank ekonomistas N. Mačiulis, startuolių kūrėjai – Chatbot CEO S. Žilinskas, Lietuvą garsinančių iniciatyvų kūrėjai – Gigafactory idėjos variklis V. Butkus, Bored Panda tinklaraščio autorius D. Remeika.

Mokiniai turėjo galimybę išbandyti naujausius technologinius išradimus Cool&Crazy erdvėje: parasparnio simuliatorių, mokėsi skraidinti droną, išbandė technologijų pabėgimo kambarį bei 3D spausdintuvą, dalyvavo robotų kovose. Renginyje mokiniai ne tik išbandė inovacijas, bet ir išgirdo patarimų.

#SWITCH! metu vyko speciali paskaitų ir praktinių užsiėmimų programa ir mokytojams. Programos tikslai – įgalinti mokytojus taikyti išmaniąsias technologijas savo pamokose ir bendruomenėse bei motyvuoti juos modernizuoti pamokų turinį ir pateikimą.

Mokinius žavėjo ne tik inovacijų galimybės, bet ir inovatorių idėjos, kurios motyvavo ne vieną apsilankiusįjį. Tad svarbiausias išvykos tikslas pasiektas- motyvuoti mokinius, juos skatinti pažinti ir drąsiai siekti tikslo.

Renginio organizatoriai kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija pasirūpino nemokamu moksleivių atvežimu į renginį.

Asta Barauskienė, Dalia Raslanienė