• Vievio gimnazija

Kalendorius

2017 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp   Spa »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

ŽEMĖLAPIS

Archive for 2017.09.02

RUGSĖJO PIRMOSIOS LAIŠKAS

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Rugsėjo pirmąją dieną vėl atvertėme naują puslapį  ir esame pasiruošę įrašyti savo pasiekimus, viltis ir planus, savo šypsenas ir džiaugsmus. Šiandien išsirengėme į ilgą ir įdomią distanciją: atrasti, pažinti, tobulėti, augti. Keliausime visi: tie, kurie mokosi ir tie, kurie moko. Tai ne tik metas naujai kuprinei ir vadovėliams, tai laikas pabūti drauge ir aptarti ateities planus: ko ir kaip mokysimės, ko sieksime, kokius laiškus rašysime. Šventėje dalyvavo  Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, Vievio parapijos klebonas Alfonsas Kelmelis.

Renginio vedėjai 2b kl. moksleiviai Milda Gumbytė ir Martynas Miliūnas skaitė laišką. Mokslo metų pradžios šventė visada ypatinga kiekvienam iš mūsų, o ypač abiturientams,  penktokams, kurie nekantravo pirmą kartą peržengti gimnazijos slenkstį. Geriausi abiturientai  Aistė Radatavičiūtė, Indrė Radzevičiūtė, Kotryna Jankūnaitė, Rugilė Baušytė, Domantas Selskas, Darius Grinevičius, Martynas Šiškauskas, Edgaras Liuc iškilmingai įnešė Lietuvos valstybės bei gimnazijos vėliavas, kurios skambant mūsų šalies himnui buvo iškeltos.

Renginio vedėjai visus pakvietė keliauti į Mokslo ir žinių šalį. Moksleivius, mokytojus, svečius bei tėvelius pasveikino gimnazijos direktorius Gintaras Dobilaitis. Jis teigė: ,,Kartais žmonės klausia, kodėl rugsėjo 1-ąją, mes visi iškilmingai susirenkame aikštėje, o ne tiesiog ateiname į savo klases, savo darbo ir mokymosi vietas. Atsakymas vienas-  todėl, kad norime vieni kitus pasveikinti, pabūti visi kartu. Ir aš noriu šiandien Jus pasveikinti. Pasveikinti, kad į prisiminimų skrynią įsidėjote dar vieną vasarą.

Kažkam gal ji buvo nuotykių, kažkam apmąstymų, ar pirmos meilės vasara. Ir, žinoma, noriu pasveikinti sulaukus dar vieno rugsėjo. Tikiu, kad trokštate pasiekti, sužinoti, išmokti daugiau nei kada nors anksčiau. Taigi sveikinu Jus visus sulaukus naujų mokslo metų. Linkiu turiningų, energingų ir įsimintinų mokslo metų“. Taip pat visus susirinkusius pasveikino renginio svečiai. Renginio vedėjai perskaitė Elektrėnų sav. mero Kęstučio Vaitukaičio sveikinimą. Gimnazijoje tradiciškai vyksta Metų moksleivio konkursas, kurio metu išrenkama po vieną geriausią mokinį iš penktų, šeštų, septintų, aštuntų, devintų, dešimtų, vienuoliktų ir dvyliktų klasių.