• Vievio gimnazija

Kalendorius

2017 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

ŽEMĖLAPIS

Archive for rugsėjo, 2017

Tikslas priverčia judėti į priekį

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Rugsėjo 19 d. Kauno ,,Žalgirio“ arenoje trečią kartą vyko tarptautinis renginys apie informacines technologijas bei verslumą #SWITCH! Jame apsilankė ir Vievio gimnazijos 2a ir 2b klasės mokiniai su auklėtojomis Asta Barauskiene ir Dalia Raslaniene.

Pagrindinis #SWITCH! tikslas – sudominti ir įtraukti jaunimą į moderniųjų technologijų sritį, kuri laikoma viena perspektyviausių pasaulyje. Renginyje jaunimui trumpus ir įtraukiančius pranešimus skaitė įvairūs Lietuvos verslo ir visuomenės inovatoriai – Swedbank ekonomistas N. Mačiulis, startuolių kūrėjai – Chatbot CEO S. Žilinskas, Lietuvą garsinančių iniciatyvų kūrėjai – Gigafactory idėjos variklis V. Butkus, Bored Panda tinklaraščio autorius D. Remeika.

Mokiniai turėjo galimybę išbandyti naujausius technologinius išradimus Cool&Crazy erdvėje: parasparnio simuliatorių, mokėsi skraidinti droną, išbandė technologijų pabėgimo kambarį bei 3D spausdintuvą, dalyvavo robotų kovose. Renginyje mokiniai ne tik išbandė inovacijas, bet ir išgirdo patarimų.

#SWITCH! metu vyko speciali paskaitų ir praktinių užsiėmimų programa ir mokytojams. Programos tikslai – įgalinti mokytojus taikyti išmaniąsias technologijas savo pamokose ir bendruomenėse bei motyvuoti juos modernizuoti pamokų turinį ir pateikimą.

Mokinius žavėjo ne tik inovacijų galimybės, bet ir inovatorių idėjos, kurios motyvavo ne vieną apsilankiusįjį. Tad svarbiausias išvykos tikslas pasiektas- motyvuoti mokinius, juos skatinti pažinti ir drąsiai siekti tikslo.

Renginio organizatoriai kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija pasirūpino nemokamu moksleivių atvežimu į renginį.

Asta Barauskienė, Dalia Raslanienė

BENDRADARBIAVIMAS SU KALLETAL‘IO MOKYKLA

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Vievio gimnazija su Kalletal‘io mokykla bendradarbiauja nuo 1989 metų, o kas dvejus metus mokiniai dalyvauja mainų programoje. 2017 m. pavasarį Kalletal‘yje lankėsi Vievio gimnazijos delegacija. 
Rugsėjo 6 d. mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas priėmė Vokietijos Šiaurės Reino ir Vestfalijos žemės Kalletal‘io mokyklos 19 mokinių, 2 dviejų mokytojų ir 4 tėvų atstovų delegaciją, lydimą Vievio gimnazijos direktoriaus Gintaro Dobilaičio ir mokytojų.

Susitikime taip pat dalyvavo  mero sekretoriato vedėja Vaida Davidavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys. Mero pavaduotojas papasakojo svečiams apie Elektrėnų savivaldybę, atsakė į klausimus.
Delegacijos vadovės Marion Konrad ir Sabine Senger perdavė Kalletal‘io mero Mario Hecker padėkos laišką už delegacijos priėmimą ir gražų mokyklų bendradarbiavimą.

Delegacija Lietuvoje viešėjo nuo rugsėjo 5 d. iki rugsėjo 10 d. Svečiai lankėsi Trakuose, Vilniuje ir kitose nuostabiose vietose, mėgavosi  Lietuvos gamta, puikiu oru. Apie sėkmingą bendradarbiavimą, domėjimąsi mūsų kraštu byloja ir tai, kad grupėse visada būna didelė dalis mokinių, tėvų ir mūsų kraštą pamilusių žmonių, kurie atvažiuoja jau net po 5 kartą. Džiaugiamės ir tuo, kad užsimezga šeimų draugystės.

Žurnalistų būrelio nariai

PROJEKTAS

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

2016- 2017 m. m. Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyrius įgyvendino projektą ,,Alkoholis. Mada, žala ar būtinybė“. Elektrėnų sav. Vievio gimnazija bendradarbiaudama su Lietuvos samariečių bendrija dalyvavo šiame projekte ir pagilino žinias apie alkoholio žalą, paneigdama mitus, dalyvaudama įvairiose praktinėse veiklose apie savirealizaciją ir alkoholio reklamos žalą bei įtaką žmogui. Džiugu, kad vyko pozityvaus auklėjimo paskaitos tėvams ir pedagogams.

Mokiniai dalyvavo foto konkurse ,,Mano svajonė" ir buvo apdovanoti prisiminimo dovanomis. 2017 m. rugsėjo 7 d. baigiamojoje projekto konferencijoje vyr. socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė skaitė pranešimą ,,Kūrybinės dirbtuvės jaunimui. Mitų griovėjas- alkoholis. Aktyvus laisvalaikis ir savirealizacija- savanorystė ir užimtumas".

Aistė Apyvalienė, vyr. socialinė pedagogė