2017 m. birželio mėn.
« Geg   Rgp »

Archive for 2017.06.09

KONFERENCIJA ,,LIETUVOS VAIKŲ BALSAS“

Gegužės 31 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko vaikų konferencija „Lietuvos vaikų balsas“. Konferenciją organizavo MRU Edukologijos ir socialinio darbo institutas, LRS Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“.

Konferencijoje dalyvavo 1-12 klasių moksleiviai iš visos Lietuvos. Renginio tikslas- paminėti TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ ir skatinti moksleivius išsakyti savo nuomonę aktualiais klausimais. Organizatoriai pasiūlė rašyti pranešimus ir piešti piešinius. Džiaugiamės, kad Vievio gimnazijos 2a g. kl. moksleivė Ugnė Tartėnaitė (mok. Irena Baliūnienė) pranešimų konkurso 1-2 g. kl. amžiaus grupėje laimėjo II vietą.

„Smagu, kad į šią konferenciją susirinko daug įvairaus amžiaus vaikų iš visos Lietuvos. Įdomu buvo sužinoti jų nuomones apie švietimo reformas, patyčias, psichologinį smurtą, individualumą, šeimą ir kitus dalykus. Taip pat smagu, jog renginyje dalyvavo Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas, Mykolo Romerio universiteto docentės ir kiti suaugę žmonės, kurie įdėmiai klausėsi, ką jiems sako vaikai. Tikrai džiugu, jog mums yra duota proga ne tik kalbėti, bet ir būti išgirstiems“, – kalbėjo Ugnė Tartėnaitė.