2017 m. birželio mėn.
« Geg   Rgp »

Archive for 2017.06.02

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Pavasaris…Vasara… Maloniai šildanti saulė ir jokių minčių apie gimnaziją. Skamba patraukliai, tačiau tik mintyse, nes abiturientams kiekviena diena dabar pilna minčių apie  egzaminus, ateities planus ir jau paskutines dienas gimnazijos suole. Atrodo, laiko nelieka jokiai kitai veiklai- tik „paskutinės minutės“ mokymuisi, tačiau birželio 1 d. gimnazijoje vyko sportinė ir meninė veikla, skirta TARPTAUTINEI VAIKŲ GYNIMO DIENAI. Visas veiklas parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Karmazienė. Renginyje dalyvavo 6-8, 1-3 kl. moksleiviai, klasių auklėtojai, mokytojai, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos kariai. Visiems labai patiko bendro piešinio ,,Sveika, vasara“ kūrimas (atsak. mokyt. V. Debesienė). Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos kariai vedė paskaitą ,,Lietuvos kariuomenė, tarnybos būdų pristatymas“. Gimnazistai dalyvavo karinėse estafetėse ir galėjo pamatyti ginkluotės parodą. Vėliau visi fotografavomės gimnazijos kieme prie nustabaus sukurto piešinio ,,Sveika, vasara“. Dėkojame gimnazijos administracijai, visiems dalyviams, svečiams  už puikias akimirkas. Nuoširdžiai sveikiname Jus su jau besibaigiančiais mokslo metais, su pirmąja vasaros diena, su artėjančiomis atostogomis! Linkime gerai pailsėti, patirti džiugių, nepamirštamų akimirkų, susirasti dar daugiau draugų, o rugsėjo pirmąją sveikiems ir linksmiems vėl sugrįžti į Vievio gimnaziją.

Nuotraukos Violetos Debesienės

KARINĖS PRATYBOS ,,UGNINIS GRIAUSMAS“

Gegužės 30 d. Pabradės Gen. Silvestro Žukausko poligone  vyko karinės pratybos ,,UGNINIS GRIAUSMAS“. Karinėse pratybose dalyvavo Vievio gimnazijos 7b, 1a, 3a ir 3b kl. moksleiviai kartu su mokytojomis Violeta Debesiene, Asta Barauskiene, Daiva Jonikiene bei Violeta Grincevičiene. Moksleiviai galėjo iš arčiau susipažinti su vyksiančiomis pratybomis bei jose naudojama technika. Šioje parodoje svečiavosi daugelis svečių iš kitų šalių: Latvijos, Lenkijos, JAV, Vokietijos ir t.t. Svečiai susitiko su moksleiviais ir turėjo galimybę trumpai su jais pabendrauti. Moksleiviams buvo pristatytos pratybos ir visa kariuomenės tarnyba. Taip pat jie turėjo galimybę daugiau sužinoti apie techniką, palaikyti ginklus ir  įlipti į karinį automobilį. Gimnazistai ir mokytojai liko be galo dėkingi už  dalyvavimą šiose pratybose. Vievio gimnazijos bendruomenės vardu visi dalyviai  padovanojo kariškiams Kotrynos Veželytės tapytą paveikslą, kuriame atsispidi besiilsintis karys, tačiau niekada neprarandantis noro ginti Tėvynės.

Jurgita Čekanauskaitė (3a kl.)

PROJEKTAS ,,MES- KARTU”

2017 m. gegužės- birželio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai dalyvavo Trakų suaugusiųjų mokymo centro ( direktorė N. Lisevičienė) projekto akcijoje ,,Dovanokime vaikams džiaugsmą“. Projekto tikslas- skatinti bendradarbiavimą tarp skirtingų kultūrų mokinių, ugdyti pilietiškumą ir lyderystę. Iki gegužės 30 d. rinkome žaislus, stalo žaidimus ir knygeles. Birželio  1- ąją- Tarptautinę vaikų gynimo dieną juos dovanojome Pylimų vaikų lopšelio darželio vaikams (direktorė O. Stasiulevičienė).

Direktorė padėkojo moksleiviams, gimnazijos bendruomenei ir kvietė ateityje bendradarbiauti. Džiugu, kad  į darželį vyko  gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, etikos ir technologijų mokytoja Danguolė Šumskienė, moksleivės Raminta Matijošiūtė, Ieva Gliaudelytė, Vasarė Zigmantavičiūtė. Taip pat aktyvūs dalyviai buvo Eimantas Šimanskas (2c kl.), Ugnė Tartėnaitė (2a kl.), Dominykas Varkulevičius (7b kl.), Raminta Matijošiūtė (2b kl.), Miglė Gliaudelytė (5a kl.),  Greta Babaitytė (5a kl.), Gabrielė Lasevičiūtė (5a kl.) ir kiti. Aktyviausia buvo mokinių savivaldos narė Raminta Matijošiūtė (2b kl.). Birželio 6-7 d. R. Matijošiūtė vyks į stovyklą Trakuose ,,Trasalyje“. Ačiū už bendradarbiavimą, toleranciją ir galimybę būti aktyviais piliečiais.