2017 m. birželio mėn.
« Geg   Rgp »

Archive for birželio, 2017

KONFERENCIJA ,,LIETUVOS VAIKŲ BALSAS“

Gegužės 31 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko vaikų konferencija „Lietuvos vaikų balsas“. Konferenciją organizavo MRU Edukologijos ir socialinio darbo institutas, LRS Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“.

Konferencijoje dalyvavo 1-12 klasių moksleiviai iš visos Lietuvos. Renginio tikslas- paminėti TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ ir skatinti moksleivius išsakyti savo nuomonę aktualiais klausimais. Organizatoriai pasiūlė rašyti pranešimus ir piešti piešinius. Džiaugiamės, kad Vievio gimnazijos 2a g. kl. moksleivė Ugnė Tartėnaitė (mok. Irena Baliūnienė) pranešimų konkurso 1-2 g. kl. amžiaus grupėje laimėjo II vietą.

„Smagu, kad į šią konferenciją susirinko daug įvairaus amžiaus vaikų iš visos Lietuvos. Įdomu buvo sužinoti jų nuomones apie švietimo reformas, patyčias, psichologinį smurtą, individualumą, šeimą ir kitus dalykus. Taip pat smagu, jog renginyje dalyvavo Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas, Mykolo Romerio universiteto docentės ir kiti suaugę žmonės, kurie įdėmiai klausėsi, ką jiems sako vaikai. Tikrai džiugu, jog mums yra duota proga ne tik kalbėti, bet ir būti išgirstiems“, – kalbėjo Ugnė Tartėnaitė.

NEPAMOKINĖ VEIKLA ,,KELIONĖ LAIKU SU HUMORU“

Gegužės 29 d. Vievio gimnazijoje vyko mokinių tarybos organizuojama nepamokinė veikla „Kelionė laiku su humoru“. Visi buvo suskirstyti į 19 grupelių, kurias sudarė 5-8 ir 1-3 kl. gimnazistai. Kiekviena grupelė gavo laikotarpį, valstybę arba regioną ir turėjo sukurti trumpą vaidinimą, kuris atspindėtų duotą temą.

Penktos pamokos metu visos grupės pademonstravo sukurtus pasirodymus. Visi pasirodymai buvo labai gražūs, įdomūs, spalvingi ir nuotaikingi.

Šio renginio pagrindinis tikslas- skatinti gimnazijos bendruomenės kūrybiškumą, bendradarbiavimą tarp mokytojų ir moksleivių, tarp skirtingų klasių moksleivių. Vievio gimnazijos mokinių taryba dėkoja gimnazijos administracijai, mokytojams ir moksleiviams už dalyvavimą, idėjas, nuostabius pasirodymus. Tikimės, kad šis renginys buvo smagus ir naudingas.

Ugnė Tartėnaitė, žurnalistų būrelio narė

BĖGIMO MARATONAS

Birželio 4 d. Vievio gimnazijos komanda dalyvavo DNB | NIKE WE RUN VILNIUS maratone.  Tai didžiausias pavasario bėgimas Lietuvoje, kuriame savo jėgas išbandėme ir mes- Vievio gimnazijos komanda. Bėgimo šventė, kuri suvienijo visus aktyvaus gyvenimo propaguotojus.

Švietimo mainų paramos fondas su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra „Erasmus“ programos 30-ojo gimtadienio proga drauge subūrė net 700 „Erasmus+“ bėgikų!  Džiugu, kad buvome pakviesti ir mes prisijungti prie nuostabių žmonių.

Dėkoju „Erasmus+“ organizatoriams, „Bėglių“ komandai: Sigitui Lasevičiui, Ingridai Kvetkovskytei, Justui Vaitkevičiui už aktyvumą, drąsą, ištvermę ir kad patikėjo savo jėgomis.

Aistė Apyvalienė