2017 m. balandžio mėn.
« Kov   Geg »

Archive for balandžio, 2017

LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA

Balandžio 20- 21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiadų laimėtojai. Šių metų dalyviai kūrė darbus tema „Mes- kūrybingi ir išmanūs“. Sveikiname Vievio gimnazijos 3b klasės mokinę Kotryną Veželytę, užėmusią III vietą Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje.

Olimpiadai pasiruošti padėjo technologijų mokytoja Danguolė Šumskienė. Olimpiadoje mokiniai pristatė iš anksto paruoštus projektinius namų darbus, atliko tekstilės ir aprangos, taikomojo meno ir amatų, konstrukcinių medžiagų ir mitybos sričių praktines kūrybines užduotis. Dalyviai savo darbais siekė pademonstruoti įgytas technologines kompetencijas, atskleisti asmeninį požiūrį į tautinį paveldą ir krašto kultūros savitumą. Ne vienas olimpiados dalyvis džiaugėsi technologijų pamokų metu įgytomis žiniomis, kurias gali pritaikyti kiekvieną dieną. Daugelis jų savo ateitį žada sieti su kūrybiškomis profesijom, menais bei amatais.

TINKLINIO TURNYRAS

Balandžio 24 d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis tinklinio turnyras  ,, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“.

Pagrindinis tikslas- suteikti galimybę šio sporto entuziastams parodyti savo talentą bei skatinti jaunimą užsiimti naudinga veikla, kuri ilgainiui peraugtų į hobį. Tinklinio varžybose dalyvavo Vievio, Elektrėnų ,,Versmės“  ir Algirdo Brazausko gimnazijų moksleivių komandos. Džiaugiamės, kad III vietą iškovojo Vievio gimnazijos  tinklinio komandos atstovai: Karolina Uscilaitė (2a kl.), Milda Vasiliauskaitė (2a kl.), Aidas Malinauskas (2b kl.), Jurgita Čekanauskaitė (3a kl.), Deivydas Grincevičius (3a kl.), Indrė Radzevičiūtė (3a kl.), Rugilė Baušytė (3b kl.), Edgaras Alšauskas (4a kl.), Tomas Bartušis (4a kl.). Tinklinio turnyrui pasiruošti padėjo kūno kultūros mokytoja Zita Narkeliūnaitė. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti bronzos medaliais. Linkime atkaklumo, kantrybės visiems sportininkams. Jūsų pergalės – tai tarsi dar vienas žingsnis į priekį.

PASAULIO LEDO RITULIO ČEMPIONATAS

Balandžio 1-9 d. Pietų Korėjoje vyko PASAULIO LEDO RITULIO ČEMPIONATAS. Lietuvos ledo ritulio rinktinė iškovojo bronzos medalius. Džiugu, kad šioje rinktinėje žaidžia Vievio gimnazijos mokinys. SVEIKINAME 1B KLASĖS MOKINĮ MARTYNĄ MILIŪNĄ, UŽĖMUSĮ  PASAULIO LEDO RITULIO ČEMPIONATE III VIETĄ.