2017 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »

Archive for kovo, 2017

NACIONALINIS KONKURSAS ,,MAKARONŲ TILTAI 2017“ IR SUSITIKIMAS SU VGTU DĖSTYTOJU

Kiekvienais metais direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Karmazienė organizuoja susitikimus su įvairių universitetų atstovais. Kovo 29 d.  gimnazijos konferencijų salėje vyko 2-3 g. kl. susitikimas su VGTU Statybos technologijos ir vadybos katedros lektoriumi  Gintautu Ambrasu. G. Ambrasas pasakojo apie VGTU siūlomas studijų programas, supažindino su stojimo, studijų, gyvenimo ir laisvalaikio aktualijomis. Pokalbio metu aptartos mokymosi anglų kalba, studentų mainų (VGTU bendradarbiauja su 450 universitetų), praktikos galimybės, analizuoti kai kurių profesijų paklausos darbo rinkoje klausimai. Susidomėjusius gimnazistus svečias pakvietė dalyvauti universiteto įvairiuose renginiuose ir pasirinkti studijas VGTU.

Vėliau gimnazijoje vyko Nacionalinio konkurso ,,Makaronų tiltai 2017“ atrankos etapas. Konkurse dalyvavo 7 savivaldybės komandos. Renginio pradžioje VGTU docentas bei lektorius Gintautas Ambrasas papasakojo apie tiltų statybą ir jų konstrukcijas. Varžybų tikslas- sukonstruoti tiltą, galintį atlaikyti kuo didesnę apkrovą. Žinoma, nugali tiltas išlaikęs didžiausią apkrovą. Visos 6 Vievio gimnazijos komandos (vad. R. Šakys, V. Veršylaitė) ir 1 Kietaviškių pagrindinės mokyklos komanda puikiai atliko užduotis. Darbas reikalavo sumanumo, tikslumo, kruopštumo ir didelio tempo. Džiugu, kad pagerintas Lietuvos moksleivių rekordas 5.700 kg (naudojant  plastiliną, o ne klijus). ,,Makaronų tiltai 2017“ organizatoriai teigia, kad dalyvių pasiekti rezultatai kasmet vis gerėja, tad šiemet nebus apsiribota vien Nacionaliniu makaronų čempionatu.

Vievio gimnazijos 2a kl. mokiniai iškovojo teisę dalyvauti finale. Jie kartu su technologijų mokytoju Ryčiu Šakiu vyks į Nacionalinį konkurso turą, kuris vyks 2017 m. balandžio 20 d. VGTU. Gimnazistai džiaugėsi prisilietę prie naujos ir įdomios veiklos. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės finale.

SPORTO ŠVENTĖ

Kovo 28 d.  Vievio gimnazijos sporto salėje vyko darbuotojų sporto šventė. Visos metodinės grupės renginiui ruošėsi itin stropiai ir atsakingai. Gimnazijos darbuotojai dalyvavo sportinėse varžybose. Kiekviena komanda metė baudas ir tritaškius bei lengvuosius kamuoliukus į pintinę. Buvo žaidžiamas smiginis, stalo tenisas, atliekamos įvairios kitos rungtys. Kūno kultūros mokytojai organizavo sportines varžybas ir skaičiavo taškus. Visiems  labai patiko smiginio  varžybos. Taip pat visi darbuotojai dalyvavo sportinėse estafetėse. Kūno kultūros mokytoja Z. Narkeliūnaitė ir direktorius G. Dobilaitis apdovanojo prizininkus diplomais ir palinkėjo sėkmės ateityje. Po apdovanojimų vaišinomės kibinais. Dėkojame  gimnazijos administracijai, kūno kultūros mokytojams ir visiems dalyviams už puikias renginio akimirkas.

Sporto šventės dalyviai

SALĖS FUTBOLO ŽAIDYNĖS „LADYGOLAS“

Kovo 22 d. Vievio gimnazijos merginų komanda dalyvavo salės futbolo (Futsalo) žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus apskrities finalinėse varžybose. Prieš tai vykusiose Elektrėnų savivaldybės atrankinėse rungtynėse merginos nugalėjo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos futbolininkes ir pateko į finalines varžybas.

Finale mūsų gimnazistės žaidė su Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Ukmergės, Trakų rajono, Šalčininkų rajono merginų salės futbolo komandomis. Po ilgos, įtemptos ir daug jėgų, užsispyrimo, valios pareikalavusios kovos, Vievio gimnazijos merginų komanda iškovojo antrąją vietą, nusileidusi tik Vilniaus Ozo gimnazijos žaidėjoms. Sidabro medaliais pasidabino: Melita Degulytė (2a kl.), Karolina Uscilaitė (2a kl.), Vaidvilė Karpavičiūtė (2b kl.), Gabija Radatavičiūtė (2b kl.), Augustina Stadalnykaitė (2b kl.), Karina Lukaševič (2c kl.), Samanta Markevičiūtė (2c kl.) ir Giedrė Neimantaitė (2c kl.). Sveikiname merginas ir kūno kultūros mokytoją Zitą Narkeliūnaitę. Geriausiomis žaidynių žaidėjomis tapo K. Lukaševič ir S. Markevičiūtė. Jos buvo apdovanotos specialiais prizais. Žaidynių pabaigoje visos dalyvės bendravo, diskutavo apie žaidimą ir vaišinosi specialiu ir labai gardžiu „Ladygolo“ tortu.

Džiaugėmės, jog mūsų gimnazijoje yra tokios puikios futbolininkės, kurios atiduoda visas jėgas ir kovoja iki paskutinio prakaito lašo. Linkime merginoms dar daug gražių akimirkų, užsispyrimo, pergalių, sėkmės ne tik sportiniame, bet ir gyvenimo kelyje.

Ugnė Tartėnaitė, žurnalistų būrelio narė