• Vievio gimnazija

Kalendorius

2018 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ŽEMĖLAPIS

Žvaigždučių šventė Zarasų krašte

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Pavasaris jau savaime yra šventė – su juo tarsi eilinį kartą atgimstame, nusišypsodami kartu su kiekvienu vis šiltėjančiu saulės spinduliu, išsiskleisdami su vyšnios žiedo pumpuru, skelbdami šviesą su parskridusiais paukščiais.

Mums, Vievio gimnazijos, bendruomenei, kiekvienas pavasaris būna tikra šventė. Mokinių ir mokytojų pastangos, atkaklus darbas suteikia progą džiaugtis gimnazistų pasiekimais moksle, olimpiadose, konkursuose, varžybose.

Šių metų gegužės 15 d. mokiniai turėjo galimybę vykti į pažintinę ekskursiją.

Pagrindinis tikslas – susipažinti su Zarasų kraštu, lankytinais objektais ir pasidžiaugti puikiais mokslo pasiekimais.

Iš pradžių Dusetose aplankėme dailės galeriją, Sartų regioninio parko lankytojų centrą, kuriame turėjome galimybę susipažinti su žirgų lenktynėmis.

Džiugu, kad prie Stelmužės ąžuolo gimnazijos direktorius Gintaras Dobilaitis, pavaduotoja ugdymui Valda Karmazienė ir socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė mokiniams įteikė padėkas, apdovanojimus, palinkėjo sėkmės ateityje.

NETRADICINĖ FIZIKOS PAMOKA

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Gegužės 11 d. gimnazijoje lankėsi Vievio pradinės mokyklos mokiniai ir dalyvavo netradicinėje fizikos pamokoje. Mokinius pasitiko mokytoja Elvyra Apanavičienė. Pamokos pradžioje fizikos mokytoja paaiškino, kaip atsirado elektra. Visiems buvo rodomi Vievio gimnazijos 2-3  kl. mokinių praktiniai darbai, kurie ypatingai patiko. Taip pat buvo paaiškinta, ką sutiks pradinukai fizikos pamokose ateityje. Džiugu, kad mokiniai mokėjo pritaikyti fizikos dėsnius. Vaikų dėmesį patraukė buvusio gimnazisto  kurtas robotas, kuris gebėjo vaikščioti ir pamojuoti. Fizika savo esme yra eksperimentinis mokslas, kur savo galimybių pritaikymą ras ir teoretikas, ir eksperimentatorius, linkęs konstruoti, lituoti, daryti inžinerinius sprendimus, dirbti su sudėtinga fizikinių matavimų ir eksperimentavimo technika. Mokiniai turėjo galimybę pasidalinti patirtimi, išklausyti mokytojos E. Apanavičienės pasakojimų, kaip gaminami fizikos priemonių modeliai.

Iš tikrųjų patirties, gerų idėjų sklaida padėjo rasti bendrus sprendimus. Tuo įsitikinome  dalyvaudami netradicinėje fizikos pamokoje.

Žurnalistų būrelio nariai

PROFESINIS VEIKLINIMAS

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Gegužės 9 d. 8 ir 1g. kl. mokiniai kartu su mokytojomis Daiva Jonikiene, Violeta Grincevičiene, Lilijana Mickūniene vyko į Alytų ir dalyvavo projekte ,,Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“. Alytaus profesinio mokymo centre mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis profesijomis, aplankė praktinio mokymo bazes, dalyvavo įvairiuose veiklinimo užsiėmimuose. Mokinių išvyka – išskirtinės reikšmės gyvenimo akimirka kasdienos tėkmėje. Daugelis suprato, kad profesinis veiklinimas globalizacijos fone įgyja ypatingą vertę. Linkime mokiniams rasti savo kelią, kuris būtų grįstas sėkme, ištverme, atsakomybe, laisve ir tikėjimu.

 

Žurnalistų būrelio nariai