• Vievio gimnazija

Kalendorius

2018 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

ŽEMĖLAPIS

Author Archive

Konkursas ,,Priklausomybėms NE“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Sausio 23 d. Vievio gimnazijoje vyko 5-7 kl. mokinių konkursas „Priklausomybėms NE”. Konkurse dalyvavo 5 komandos, kurios pristatė savo sukurtus plakatus ir aptarė priklausomybių aktualumą šiandieniniame gyvenime. Komisijos nariai žavėjosi mokinių darbais ir jų pristatymais, todėl nugalėtojus išrinkti buvo tikrai nelengva. Komisija vertino kūrybinius pristatymus, plakatus ir išrinko nugalėtojus. Nugalėtojais tapo 6a klasės mokiniai, kurie sukūrė puikų plakatą ir žaismingai bei informatyviai jį pristatė. Sveikiname 6a klasės mokinius ir jų klasės auklėtoją Renatą Kisnierienę.Visi dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis ir saldumynais. 

Dėkojame visiems mokiniams ir jų auklėtojoms, komisijos nariams: gimnazijos psichologei Dianai Mikalajūnei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Danguolei Šumskienei ir  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Erikai Čaikovskajai.

Konkursą organizavo ir vedė vyr. socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė

   

,,Profesijų labirintais savo svajonės link“

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Ugdymas karjerai – reikšminga bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo dalis, kurios ugdomasis poveikis besimokantiems išlieka svarbus visą gyvenimą. Šiuolaikinio darbo pasaulio dinamika ir mokymosi galimybių įvairovė kelia gausybę reikalavimų žmogui jo karjeros kelyje. Jam būtinos karjeros kompetencijos, apibrėžiamos kaip nuostatų, žinių, supratimo ir gebėjimų visuma, kuria grįstas asmens savęs ir savo karjeros pažinimas, jos planavimas, valdymas ir derinimas su kitais savo gyvenimo aspektais.

Išmanioji dovana

Written by admin on . Posted in NAUJIENOS

Kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai ir kiti prietaisai – mūsų kasdienybė. Tačiau  kasmet technologijų rinkoje atsiranda vis daugiau naujų ir išmanesnių prietaisų. Kad neliktų užribyje tų technologijų, kurios bus itin svarbios  ateityje, mokinys privalo būti išmanus. Todėl 2017 m. pavasarį Lietuvoje prasidėjo savanoriška iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams“. Iniciatyvos tikslas – Lietuvos penktokams išdalinti po „BBC micro:bit“ mikrokompiuterį ir taip paskatinti moksleivius susipažinti su technine kūryba ir programavimu.