2017 m. lapkričio mėn.
« Spa

Author Archive

KARJEROS PASIRINKIMO KRYŽKELĖS

Lapkričio 14 d. Vievio gimnazijoje svečiavosi žurnalo „Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas.  2 -3 g. kl. mokiniai dalyvavo  paskaitose apie karjeros pasirinkimą.

G. Sarafinas su mokiniais kalbėjo apie nepelnytai nuvertintas, geriausiai apmokamas profesijas ir tas, kurių reikės 2018 – 2022 metais. Taip pat buvo aptartos dažniausiai daromos klaidos, kaip mokiniai renkasi būsimąją profesiją, studijų programą, universitetą ar kolegiją. Svečias su mokiniais pasidalino patirtimi, kurią sukaupė važinėdamas po Lietuvos mokyklas ir įvairiuose kursuose, seminaruose. Jis pateikė visą šūsnį motyvuojančių ir pamokančių pavyzdžių.

TOLERANCIJOS DIENA

Š.m. lapkričio 13-17 d. Vievio gimnazija mini tarptautinę Tolerancijos dieną, kuri truko visą savaitę. Šių metų tolerancijos simbolis- RANKA, kuri sukuria ir sugriauna.

Tolerancija- tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Šis žodis kilo iš lotyniško „tolerantia“, reiškiančio kantrybę, ir pirma buvo vartojamas kalbant apie religijos laisvę ir pakantumą kitatikiams.

Technologijų mokytoja Danguolė Šumskienė kartu su 7-8, 1 kl. mokiniais per etikos ir technologijų pamokas kūrė simbolį – RANKAS, jose rašė palinkėjimus. Vyr. socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė su 7b klasės mokinėmis lapkričio 14 d. ryte  pasitiko gimnazistus ir darbuotojus su plačiomis šypsenomis ir dovanomis – „Ranka – palinkėjimas“. Mokiniai džiaugėsi gražiais žodžiais ir komplimentais, skaitė vieni kitų palinkėjimus, pagirdami vieni kitus.  Gimnazijos kabinetai buvo išpuošti simboliu „Ranka“, taip sustiprinant bendrystę ir tolerancijos svarbą tarp mokytojų ir mokinių. 5-7 kl. valandėlių metu buvo aptariama draugystės svarba, tolerancijos reikšmė mums ir aplinkiniams. Garsiai kalbant apie Toleranciją, mes parodome, kad ji mums svarbi ir reikšminga.

KVADRATO VARŽYBOS

Lapkričio 8 d. Elektrėnų sav. vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos. Vievio gimnazijos 5-6 kl. mokiniai laimėjo prizines vietas. U. Gribauskaitė (5a kl.), E. Kurlavičiūtė (5a kl.), V. Bliujūtė (6a kl.), M. Čeminava (6a kl.), E. Davidavičiūtė (6a kl.), M. Gliaudelytė (6a kl.), A. Kondratavičiūtė (6a kl.), E. Ševelionkaitė (6a kl.), G. Tumasonytė (6a kl.) ir L. Zemenauskaitė (6a kl.) laimėjo I – vietą. R. Sabonis (5a kl.), M. Šleinius (5a kl.), V. Strignatavičius (5a kl.), R. Kodis (5b kl.), E. Bartaševič (6a kl.), M. Brazauskas (6a kl.), I. Kamašinas (6a kl.), D. Kazlauskas (6a kl.), K. Kurminas (6a kl.) ir A. Purvys (6a kl.) laimėjo II vietą. Lapkričio 10 d. mergaitės kartu su mokytoja Z. Narkeliūnaite atstovavo Elektrėnų sav. Respublikos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose ir užėmė III – vietą. Vievio gimnazijos mokinės varžėsi su Kauno miesto, Prienų, Kaišiadorių mergaičių komandomis. Sveikiname ir linkime sėkmės!